Prijava

u daljini se cuje drevni zov petra pana pezosa

Al kako se smeška jebeno dok nam prodaje foru da on svira :D

Ma nema to ludo

Dobra pička ova što svira.

kako neko moze da navija protiv ovakvog coveka i da mu vice ua

Evo da podelim da upravo jedem Helf bombone, mmm, jesam gengsta!

prdno sam i želim da podelim ovaj trenutak sa vama
miris je očaravajući

prdno sam i želim da podelim ovaj trenutak sa vama
miris je očaravajući

Mmmm, da.

juce slusam na radiu bila neka anketa da li muskarci moraju da plate na prvom dejtu sve.....i naravno 99% zena se javilo i reklo kako bi muskarca koji ne plati prvi dejt ne bi htele vise nikad u zivotu da vide, kako je to prejadno bla bla....e sad, dobro normalno da ce svako osim peri dplateusa i takvih aseksualnih likova prvi dejt platiti, al odakle toliki bezobrazluk da se to MORA, i jos to vredjanje kao nisi muskarac ako neces tako...
pa jbt zamisli da mi trazimo da MORAJU da nam pokazu sise, znaci ne da diramo i lizemo samo da vidimo, ili cmar na bulji ili tako nesto samo da pokazu eto MORA SE...

sve sto kazes zeni nemas prava odma si muska sovinisticka svinja, al eto u redu je da se muskarac naziva jadnikom ako nece da bude bankomat

Da sam nekako baš bogat, uzeo bih Pezosa da mi bude lični savetnik, bukvalno ne bi ništa morao da radi ovako, nego samo da se luksuzira i da mi priča o životu i da onda vršimo socijalne eksperimente i to da stavljamo na jutjub i da se podignu onda sve ove ružne feministkinje, ali nam ne mogu ništa, jer sam nekako baš bogat

cure u Evropi same plaćaju svoj račun na prvom randevu, nevažno da li im se sviđaš ili ne, jednostavno tako naučene.
Naravno ako ti misliš da ide fino, moš se ponuditi da platiš sam, dase vidi kako si đentlemen, za šta se cure srdačno zahvale (rečima, ne pušenjem kurca)

samo se u Srbiji nešto uvek mora, ništa nije opciono, sve se tamo mora, a cure su beli medvedi. Znam za slučaj gde su 3 mužjaka imali "drugaricu" koje je izlazila sa njima, i to je išlo ovako, oni odu po nju u njeno selo, dovedu je, ona pije na njihov račun, jer mislim cura da plati, nemo se vređamo samo, onda posle 2-3 sata dođe njen jebač, isprangija joj sve moguće rupe, vrati je posle jebačine u tu istu kafanu, i ovi je voze kući.
Trajalo to dugo, dok nije našla nekog ljubomorng jebača pa prestala da izlazi sa svojim muškim "drugarima"

dobro ti, ne seri, ti si bas harao evropom u tvojim sandalama i bas si upoznavao ribe ikad igde....ali da to je istina, ne samo za devojke nego i muskarci svi placaju svako svoje, ako se i trpas kao da platis ne ocekuj svakako hvala za to niti da ce ti biti vraceno, jednostavno ce te gledati kao debilka koji trosi svoje pare nicim izazvan...

No, opet, za takvo ponasanje su najvise krivi (ne)muskarci koji jednostavno ne znaju da kazu ne...evo juce sedimo nas 4-5 i drugarica, i drug ide do pekare da kupi da jede, hoce i ona..i kao evo ti pare....ovaj kaze ma opusteno ne treba, hihihi hvala....ide drugi po cigare, e trebaju i meni oeoovo ti pare, ne treba opusteno, hihi hvala jao...jedna tura, dve, tri, lepo ona jela, pila, dobila cigare bez da je dinar potrosila i tako svaka riba, svaki jebeni dan....tacno znam devojke koje stalno vise u drustvu likova jer znaju da ne moraju da potrose ni dinara jer ce i da jedu i da piju, a da su samo sa drugaricama, em bi likovi gledali i drugarice, em bi morale same da placaju

neka te tako izjebala jer ti bilo glupo da tražiš pare, pa sad došao ovde da plakiš

tako ti i treba kad su ti "drugarice" noćne radnice sa kaćke petlje

Cekaj bre pez, na stranu sto sam sovinista 0,65 tebe ali kako to sedite negde a idete u pekaru da kupite da jedete?

pa ako je kafancuga moze da se unese pecenje ako ti se jede sta njih boli kurac samo nemoj da zakrmacis sto kao da si pomije jeo

Cekaj bre pez, na stranu sto sam sovinista 0,65 tebe ali kako to sedite negde a idete u pekaru da kupite da jedete?

pa kod mice u kafani, donosimo i svoje pice

Solidna sirotinjska spika i ovo sa pekarom i sa svojim picem

pseto kako si ja sam lepo