Podijeli sa Vukajlijašima

  1. pogledam zikinu dinastiju. snimana 80-tih. oni ratni snimaci iz 2. svjetskog imali bolje kamere.

  2. Šta kurac, pa Zona Zamfirova izgleda kao onaj prvi film ikad snimljen "izlazak radnika iz fabrike" iz 1894

  3. Ma dobro to, al bukvalno ni za jedan drugi film snimljen pre 1990 ne bi mogao da kazem da izgleda ko da je snimljen u 2007....
    Ovaj bukvalno ko ne zna nema sanse da bi provalio da je iz 60ih

  4. tehnički se smatra da je prvi snimljeni film "Ulazak voza u stanicu"

  5. wowww umes i da guglujes...

  6. kad neko precenjuje svoju inteligenciju, pa sve druge smatra glupavim majmuncicima...

    umesto da kaze sad sam izguglao posto predstavu nisam imao koji je prvi film ikada, pa vidim da je taj i taj...

    nee mora kompleksas da nastupi kao da zna po redosledu prvih 100 filmova napamet sa sve glumcima, fakticki taj i taj je prvi kako to niste znali ja znam oduvek

  7. ja to znam zbog huga da je dzordz melije

  8. Ja znam sve Pezose, od tebe više znam mrtav pijan u tri ujutru, ali to nije neko merilo.

  9. Bombas ima srece sto nije zene inace bi ga pezos iznabadao sad laktovima po peachki.

  10. Petar Pan Pezo$
    kad neko precenjuje svoju inteligenciju, pa sve druge smatra glupavim majmuncicima...

    Pezose, ta situacija se zove Daning-Krigerov efekat, česta pojava na planetici koja Zemlja se zove

  11. daning-krugerov... i upravo si dokazao da postoji :))))

  12. https://www.imdb.com/video/vi4059627801?
    Dobar film o mogućem najstarijem filmu, igra Harvi Kajtel, deo se dešava u Beogradu i na Balkanu generalno.

  13. da li vam je sladak jodica iz serije?

  14. Bombas srecan ti 40ti rodjendan, ljubi brath

  15. ovo u srpskoj Sparti su sve grobari, Milo finansira kk FMP i radi zajedno sve sa vučićem to je jedna mafija, vučića u Srbiji na vlasti drže delije koje su protiv mitropolije i SPC, delije su satanisti i katolici (muslimani) sve je sad jasno

  16. https://www.facebook.com/106218377570584/videos/535682420626656/

    a ovo je samo pokazna vežba psihopati ako pomisli da se odrekne Kosova i delijama mudžosima da ćute i podržavaju šta ih čeka ako se drznu... ganjaćemo vas po ulicama

  17. pusi bre kurac majmuncino bolesna

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.