Podijeli sa Vukajlijašima

  1. moguce cak i da nekad placaju za te klipove sa zlostavljanjem zivotinja da bi imali o cemu da seru na fb.nisam nikad cuo da su sprecili neku organizovanu borbu pasa a skoro citam da se to dosta radi u srb.

  2. cuo sam da je organizovano trovanje onih pasa u grockoj kako bi levijatani mogli da protestuju tamo protiv snsa jer je grocka ogromna opstina i pretezno musnsava

  3. Новине пишу да је Левијатан far-right. Каква је то веза између нацоша и љубави према животињама нијем јасно

  4. Добро, од тебе нико није ни очекивао да ти буде јасно.

  5. patinson glumi betmena.
    billie eilish dala pjesmu za bonda.

  6. Mada Torturo kao Karmajn Falkone i Kolin Farel kao Pingvin (samo se nadam dobrom kostimu za ovog)... Kenjali su i za Ledzera sto glumi Dzokera.

  7. Ovu Praktičnu ženu bih jebao u dupe osvetnički a da joj pre toga nabijem neku krpu u usta

  8. Sreo u kafani lika, koji je radio u azilu za pse. Al ta fora internet kukanje i malo po malo neki video.

    Elem, ovaj lik je najuren iz tog azila a i bio je mrtav pijan, pa ne znam koliko je verodostojna priča.

    Ali on mi je lično rekao ovo što vi pričate, da im je samo bitno da snime video kako ker pati a oni spašavaju. Ako nema šta da se spašava, naprave sami siruaciju..

  9. Kad dođu teški dani, kad odu svi jarani kad zamirišu Levijatani

  10. Ako nemaju sta da spasavaju, spasavaju Van Persija iz hotela u Nisu od besumucne torture Ceri Kis u maturskoj haljini

  11. Sreo u kafani lika, koji je radio u azilu za pse. Al ta fora internet kukanje i malo po malo neki video.

    Elem, ovaj lik je najuren iz tog azila a i bio je mrtav pijan, pa ne znam koliko je verodostojna priča.

    Ali on mi je lično rekao ovo što vi pričate, da im je samo bitno da snime video kako ker pati a oni spašavaju. Ako nema šta da se spašava, naprave sami siruaciju..

    Thilmo.

  12. mancester siti banovan na 2 sezone

  13. https://www.youtube.com/watch?v=msZ9lJnNlp8

    kladim se da JK sad grize muda jer se nije setila da prva kod nas odradi ovakvu aero egzibiciju.

    pri kraju klipa može se zaključiti da je Nale u odličnoj formi, mmmm

  14. I pored toga shto gutam bubashvambe i boles’an sam, neko de nadje da kaze bako tisi pichka

  15. Danas čekam da operem auto u onoj samouslužnoj perionici i dolazi neka žena, kao da joj onaj lik što radi tamo sačuva mesto. Jer ona je žena i da ne čeka. Mrš bre u pičku materinu.

    A onda kad je došla na red kao da joj on isprska auto a ona stoji pored. Pa je l' trażite ravnopravnost, pušku u ruke i peri auto kao i svi.

  16. i koliko si joj naplatio?

  17. saljem hetero ljubav svima

  18. kolika je razlika u pranju kola solo i da ti ga neko opere u perionici.tipa 200 dinara ustedis i jebes se sa nekim crevom.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.