Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Sanitarni cvor; kad budes polozio za auto i imao auto razumeces, do tad mrka kapa

    Zamisli odvezes ga na pranje
    1. Ostavio si auto, ostao si bez auta
    2. Treba vremena da auto dodje na red za pranje
    3. Cekas kao debil ili setas negde
    4. I kad dodje na pranje treba mu vremena da se opere
    5. Vracas se po auto

    Zakljucak: izgubio si dva sata zivota za pranje auta kojeg si na samousluznoj mogao oprati za 2 minuta i goniti dalje

    Pare su cak i nebitne, ali ako su nekome bitne evo racunice: u perionici platis 500 dinara a u samousluznoj perionici mozes oprati za 100 dinara

    1) sampon i topla voda
    2) hladna voda
    3) vosak
    4) specijalna voda za ispiranje

    E sad pretpostavimo da nisi debil i da ti ne treba “hladna voda” i da je “vosak” šarena laža, auto se pere 1 i 4 modovima za 100 dinara ukupno

  2. koja fora.kada budem polozio,znacu.sad si me isprozivao.kada ti budes imao seks sa ljudskim bicem,bices malo manje atensah hor.to je taj neki rang prozivke.ja ne vozim i nemam kola,a ti ne jebes.hohoho
    setas negde ili cekas kao debil?to samo moron i lik bez dinara u dzepu radi.normalni ljudi nazovu i pitaju kada da dodju.dodju u to vreme,odu negde na kafu dok se auto pere i to je to.prosto.
    jos jeftinija varijanta pranja je ako bi nekom komsiju maznuo vodu,pa oprao kola ispred njegove kuce.za dz.za 100 dinara dobijes 3,1 sekundu,pa trcis oko kola kako slucajno ne bi morao da se otvoris za jos toliko.ipak cu radije platiti nekog.

  3. U samousluznim ti je pranje za ono, prvu pomoc, cisto da grubo operes i/ili kad nemas mnogo vremena (mada se i tu cesto dugo ceka na red). Ne moze mlaz da skine isto sto i sundjer/krpa

  4. cuo sam da majcinske suze najbolje skidaju

  5. usisaju ljudi kola,operu iznutra,bukvalno uglancaju.imas opciju da dobijes poluprozivod i da platis za poluprozivod ili prosto da platis vise i da imas ceo proizvod.u ovom slucaju uslugu.ko sta voli ili ko sta istripuje da je dobro.

  6. pre par godina sam kupio za neke male pare onaj perač pod pritiskom u narodu poznat kao kerher. Odlična stvar, šteta što ga koristim jedva 10tak puta godišnje, auto operem baš kad je zabagerl načisto bukvalno

    edit: možda bih prao češće da vozim nešto žešće

  7. ja uglavnom samousluzno 200din isprskam ga dobro, par minuta i cao...lose je sto bude mokar i onda ti se prasina nakupi odma svakako
    a ne volim da vozim na pranje jer obavezno me zapadne jedan cigan posle mi auto unutra smrdi kao na mokrog psa

    al kad se nakupi skrame unutra moram voziti, jebe mi se da ja sam usisavam

  8. Kola perem iskljucivo sam od pre par godina.
    Trebao da vozim svadbu neku odem u perionicu gde sam isao godinama al je u zadnje vreme krenula nesto da menja radnike, sve neki klinci. Njih 2 i gazda s njima
    Koliko je pranje 500 evo vam 1000 idem preko puta da pijem kafu sredite to fino vozim mladence. Ok, nema da brines zovemo te kad bude gotovo
    Dodje mali kaze gotovo reko ok.
    Odem u cvecaru sad da da metu onu ikebanu na haubu izlazim iz kola posle 5 min kaze radnica gde ces ti takav reko sto kaze pogledaj pozadi
    Sako i pantalone ko da sam u blato seo. Mazali kozu nekim mlekom bećari. I ja se posle vratim i bi sta bi. Posle zovi drugog da sredi guzva Nedelja haos itd itd
    Samousluzno pranje je preok pogotovo ako peres kola redovno
    Krpa i sundjer su neok jer zadrze pesak na sebi i vide se tragovi koji vidno sjebu farbu, mora da se polira

  9. Ja imam plaćeno pranje u perionici, ali ga u 70% slučajeva perem na samouslužnoj sam.

    1 i 4, auto sija kao nov. Dodaš još 50din povremeno za usisavanje i to je to.

    Za 100-150din imaš solidno čist auto.

    Još ga unutra prwbrišeš vlažnim maramicama koje nemaju puder u sebi, zsvršio si posao za 10min.

    Jeste bolje da ti neko opere auto, ali ne mogu da gubim par sati dok mi ne reše auto. Mrzi me jebeno.

  10. Jebemti budalu, a i mene sto klikcem

  11. hahahhah kako cudovisno izgledaju stopala ove sare jo jebem ti krv
    https://xdn.tf.rs/2015/08/26/Sara-Jovanovic.jpg
    https://pics.wikifeet.com/Sara-Jovanovic-Feet-4375277.jpg
    kao da ih joj je donirala baba od 80 godina

  12. Wtf xD
    Vlado Divac ima lepse kontam

  13. Da se nadovežem na pranje autoa.

    Neke samouslužne perionice imaju četku za pranje pa se može i malo veća prljavština skinuti, ali bolje nego neko da mi jebava po autu nekim kremama kao što brat bohor naveo.

  14. Perem i ja auto samouslužno. Lako je, jeftino... ova najbliža meni ima i tu četku za jače prljavštine. Ponekad me smara kad se usisivač zapuši, a ne možeš znati dok ne ubaciš pare. Ljudi usisavaju lišće, granje i mrtve slepe miševe, pa mi to malo ide na kurac jedino.

    I onaj vosak ne vidim nikad neki jasan efekat od njega, ali ispoštujem proceduru.

  15. mozda joj ovde nisu ispala lepa, al generalno joj nisu losa, imaju te zile i lep tanak zenski zglobic...u svakom slucaju bolje nego najbucmastija stopala na estradi koja ima stanija, bukvalno kao cev, najdeblji zglob i bucmasti neatraktivni prsti mali cevapcici

  16. Ovo što kaže Pezos. Malo su joj prsti samo nesretni, ono, ne bih uživao baš da joj lakiram nokte, ali ostalo je kako treba.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.