Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Kapetan Dragan je slobodan od danas.

  2. Ogromno poštovanje za tog čoveka sa mudima do poda i filmskom biografijom, srećan povratak među slobodne iz ustaškog kazamata, još jedna pobeda u nizu o7
    youtube.com/watch?v=TOf6P4DufQ4

  3. Pape ja i boh smo ovde jedini sto se ne bojimo doxxa

  4. Doxuj doxuj me, doxuj Stojane

  5. dobro je ovo.bilo bi interesantno sinhronizovati nase serije na engleski.od reci do reci.

  6. Haha, meni ovo lici na govor frize iz zmajeve kugle ili tako nesto

  7. Gledam ovaj Levijatan šta radi, idu po selima i iživljavaju se nad starcima i ciganima, a bagra aminuje po fejsu ako ako

    Da bog da vladao Vučić još 30 godina majku vam jebem

  8. Pa ne znam šta radi policija

  9. koje sve organizacije ne postoje ovde.bas smo septicka od drzave.indijci bi nas zvali ciganima samo da nas malo bolje osmotre.

  10. Lol, ladno govna obrisala vest o nekom anonimnom fudbalerčiću koji je dva puta menjao ime i prezime jer se stidi srpskog poreklaXD Najjače je što mu je aktuelno prezime El Maestro:DDD

  11. E taj rad, Miloše, ali komentari na Blicu nemaju tu destilovanu presmešnu jadnost kao na B92.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.