Prijava

Možda si jedino učestvovao lopatom

Zamisli tako imaš prijatelja na nekoj većoj istanci i dogovoriš se sa njim i kaže ti "sve ti je rešeno" i sad zbog formalnosti moraš da predaš neke papire kod ovog Skočka debilkoa i on te krene zajebava nešto tu, seljoberčić, drkoš i kuče gladno bosansko kojem si dopustio da se nastani u civilizaciji i još ga lebom hraniš da bi ti tako uzvratio? Fckn bosniaks

skocimis, zar ne prodajes ti bese gume ili tako nesto, da imas neki poveci servis?

Onaj što mu tata otvorio, misliš? Taman posla, neće on da studira asfalt u bosanskom Šamcu, nego ZA BEOGRAD ti mene babo isprati i šalji ba pare kad zafali. A fali stalno jahaha juhuhu a ha ha

stratimir
Ma ja bolan, a reci mi đes ti debitov'o, jel na prijedorskom makadamu? Znači, kad mi se ovi bosanci krenu kurčiti a naš hleb jede, buraz znači jebo bi ti mater najstrašnije zbog takvog ponašanja

Vidiš, evra jednog nisam uzeo od Srbije, inače tako ljude u konzularnim predstavništvima ne plaća Srbija, pa kako bi to bilo da plaćaš amričkog ambasadora iz svog budžeta xD

celt
skocimis, zar ne prodajes ti bese gume ili tako nesto, da imas neki poveci servis?

Imam servis, daleko od povećeg al za moje potrebe taman.

Podijelio bih s vama sliku mog ogromnog kurca ali jebi ga ne postoji grafička kartica koja može renderat tolike atribute

Maršal Tito voz veri edukejted men
youtube.com/watch?v=8GJFv3IQ28U

Zglavkar podeli ga s nekom ženskom nisam gejša pobogu

hahahah odlican glas bombas zvucis kao mlad momak bas

Bombi bas zvuči kao neki onaj klasik iz kafane što nećeš da se družis sa njim ali on ima nešto mnogo bitno da ti kaze satro i mnogo smara fazon

meni bas gotivno zvuci prijatno iznenadjenje ocekivao sam neku prazninu inace

ali comfortably numb solo u pozadini avant-garde

bombi je zadrzao taj avant-garde sabacki naglasak i u tudjini, alal vera, tako se cuva otadzbina u taskentu

Zvuci ko prodavac dresova na buvljaku

Kosma kurwa odjebi više nikada neće zvučati isto