Prijava

Бомби заборавио си свој нови главатар https://i.imgur.com/Yw5tN4F.png

Eh sad, pa nećemo zbog jedne malene pohvale da se kategorišemo ... jednlstavno kad vidim da bugarče georgiev nešto peni, meni je to muzika za uši

inače georgievu nije problem što finansira soroš, problem je što sns daje pare, kako njemu takp i drugim crtama, cinsovima i ostaloj gamadi

ima neki snimak antife sto protestuju jer ih soros nije platio

https://i.postimg.cc/tThMwY8C/Dt-M-MFd-Ws-AI4o-Kb.jpg

ako bi mogao Degenek (poznat kao nomen est omen) da mu preporuči nekog što ispravlja kičme

Ja bih voleo da na tu listu stave seku aleksic i onog bizona darka lazica i daru bubamaru.

I levijatan i baku praseta

To su sve kandidati, nema šta. Šteta što SNS sipa lovu pogrešnim ljudima, da kažem najgorima među nama, zato su i ostali bez spiritualnog liderstva. A stranka koja nema dušu, pravi koaliciju sa SPS i JS

Poiznabijam ih sve na kurac onako bez da se guraju, istina. Kolektivno

Ako SNS opet uzme svinjarije dačića i palmu jopet i ne redefinišu se fundamentalno, na jesen svi na ulicu i rušimo govna. Postavljamo bilo koga al taj neko ima glavom da nam odgovara. Svima. Kraj

Mislim nemoj pogrešno da me shvatite, gedža je moj arhineprijatelj, ali čisto da vam ukažem na pravdu, sramota me je da delim pasoš sa narodom koji voli da bude jeban i pljačkan, a to ste vi, što odjednom volite Srbiju kroz marketing, a do juče ste pljuvali po svim domaćim destinacijama i u globalu ste teška govna koja bi zajebala najrođenijeg na prvoj krivini. Govna. Pišam vam u usta

A ne da budeš pička od čoveka k'o Tilmo ceo život, koji se plaši bukvalno svega, od ucene do progona. Takvi nisu nikad ništa promenili, ni kod sebe ni kod drugih

Hahaha važi tebra, 6 sati svaki dan, pa umro bi ladno od iscrpljenosti, a kamo li da bude u stanju da igra profesionalno fudbal celu tekmu, čak i u Turskoj.
Jede kamion hrane svaki dan? Kad odmara? Telu treba vremena da se oporavi, u suprotnom ne da imas kontra efekat nego...

sam je to izjavio, sad ne igra zbog korone.samo trenira kuci vozi sobni bicikl itd sad je u kini.stegli ga kinezi ili hoce tamo da se pokaze jer dobro placaju a ono cudoviste od zene mnogo trosi.moze 6 sati sto da ne ustaje rano odradi trening ruca odmori pa opet trening i na spavanje.mislim da niko od profesionalaca ne trenira ispod tri sata dnevno

kakvi sad strani placenici..ko to hoce da rusi vucica/.putin place od srece kad ga vidi a merkelova je the best frend. ne razdvajaju se.erdogan ga isto voli itd.

sam je to izjavio, sad ne igra zbog korone.samo trenira kuci vozi sobni bicikl itd sad je u kini.stegli ga kinezi ili hoce tamo da se pokaze jer dobro placaju a ono cudoviste od zene mnogo trosi.moze 6 sati sto da ne ustaje rano odradi trening ruca odmori pa opet trening i na spavanje.mislim da niko od profesionalaca ne trenira ispod tri sata dnevno

Mozda je od tih 6 sati dobar deo nesto lagano jedino. U suprotnom bi pretrenirao telo.

I naravno selebritiji seru kako treniraju po 4 sata svaki dan i jedu belo meso i brokulu, da ljudi misle kao u WOW, a u stvari bi crkli realno pod tim rezimom.

strummin my pain with his fingers

Srbi i lekcija o vlasti
youtube.com/watch?v=liHavlsy7dI

Koji su oni selebritiji hahah ajde beži u kurac... Gde ti je kuća u Kaliforniji kad si selebriti
youtube.com/watch?v=M2_2XC_KPgo