Prijava

normalno da ce da nas uce glupostima, ko ce da jede slatkise pusi cigarcine i pije koka kolu
tako dodjemo do toga da musava debela gordana iz V2 uci sta je citoplazma jebena

Не само то, још је битнији аспект када је цела наука викала да нас убијају масти, а не шећери, или када је викала како је уље здравије од масти. Или оно лудо правило о две литре воде дневно.

И онда као упс мало смо се прешли хехех

Lupate za cigare nije da su dobre ali smanjuju apetit i svi se bukv ugoje kad ih batale

Možda najviše 3-4kg sam nabacio od kako sam prestao da pušim pre 2 godine. Teško da tu ima i g od gojenja.
Kompenzovao sam to semenkama i kao čipsom nekih mesec-dva, al i to ono bilo više ja nešto tripujem sad nego što mi se stvarno grickaju semenke ili šta već, pa sam zabatalio i to :)
Ali ok, slažem se, kod većine to postaje vidljivo i ponekad upadljivo.
Bolje jebem, odnosno nema šanse da padne tako da kažem od kad sam batalio duvan ma koliko bio pijan, umoran ili ono, polunezainteresovan za sam čin koitusa lol, eto još jedan plus što se tiče neimanja nikotina u organizmu

ko mora da pusi cigare da se ne bi ugojio, taj je u kurcu teskom
to je neka lajt verzija pucanja pajda da se ne bi ugojio, malo grubo poredjenje, al ja to tako gledam
ako je iole normalan, moze sam sa sobom da se sastavi po tom pitanju

ja sve imam osecaj da mrsavim od koka kole a ne da se debljam jer se osecam sve kao da mi izjede sve u zelucu naravno verovatno je iluzija samo ali eto kad god sam batalio koka kolu na duze udebljao sam se

ja od kole imam osećaj da se nadujem ali da se zato čitav iserem sledeće jutro

koji vam je kurac, ko iksmeni neki
celt jede kako treba goji se
gambiju odgovaraju cigare da se ne bi ugojio
eru izbaci koka kolu ugoji se

Nemam ja nikakvih problema sa kilazom, imam brutalan metabolizam, samo kazem kako je generalno

da da, sad vidim, isprebacivao sam se

da je mrsavljenje lako ne bi toliko ljudi mucilo muku sa tim.treba mnogo muke da bi se transformisao iz bucka u fit gaja.mislim da je bitno da se ne vecera kasno, a ko leze kasno to moze da bude veliki problem,osim ako moze da zaspi gladan.mnogo treniranja, ne slatkisi ne kokakola, ostalo sve moze ali ne u velikim kolicinama,.za rucak recimo jedna saka mesa i pirinca to nece da zasiti ali saceka se sat vremena pa se onda pojede neka sljiva.to su te fore samo raznovrsno smanjis sto goji povecas sto ne goji,.uzasno je to cimanje ali tako mora

jelenin dusko tosic trenira dva puta dnevno po tri sata/to je sest sati.a svako moze da izdvoji makar dva..ko trenira svaki dan dva. tri sata nema sanse da bude debeo.

znas kako sve je to moguće ali je li vredno cimanja, meni npr. nije. da provedem čitav život u mučenju samog sebe da bih bio atletski građen, a ovako izgledam O. K. tj. nisam debeo. nije mi toliko to bitno a ni ribama s kojim sam bio... bilo ih je par koje sam probao da muvam koje bi baš takvog nekog napucanog baju ali bože moj nisu jedine

Amici di nessuno
youtube.com/watch?v=YrME0kSt0cI

odavno sam prestao da citam i n1, ko im jebe mater globalisticku

objektivne novine isto sto i postena kurva

Uuu ovo je bukvalno najbolja vest ove godine

odavno sam prestao da citam i n1, ko im jebe mater globalisticku

objektivne novine isto sto i postena kurva

Hahah bukvalno

Jos N1 partner CNN-a, a CNN bukvalno postaje mim koliko je pristrasan i koliko pricaju gluposti

jelenin dusko tosic trenira dva puta dnevno po tri sata/to je sest sati.a svako moze da izdvoji makar dva..ko trenira svaki dan dva. tri sata nema sanse da bude debeo.

Hahaha važi tebra, 6 sati svaki dan, pa umro bi ladno od iscrpljenosti, a kamo li da bude u stanju da igra profesionalno fudbal celu tekmu, čak i u Turskoj.
Jede kamion hrane svaki dan? Kad odmara? Telu treba vremena da se oporavi, u suprotnom ne da imas kontra efekat nego...