Prijava

Napoleonova praunuka je ceo život izučavala klitoris i ženski orgazam, napisala masu knjiga o tome, osakatila nebrojene žene operacijama jer je verovala da klitoris treba spustiti niže u pičku, jebala se sa Frojdom i skakala sa kurca na kurac u istraživačke svrhe.
A ti šta si uradio danas?

Došlepao kamion iz Resnika

hahahahah odlican iskren odgovor

sta je bilo u kamionu da nije 12 tona putera

U mom selu 90 posto stanovnika koji mogu da glasaju prodslo glas za naredne izbore, 100 maraka druže!!!!

Selim za Kanadu! Jebem ti život.

Ne kapiram što osuđujte te što su uzeli 100-200e za glas.

Pa oni su jedini uz političare profitirali od izbora. Mi sa nekim idealima samo popušimo kurac za dž.

Ovaj plesački performans je nezvanično proglašen najboljim, najtežim i najenergičnijim javnim nastupom.
Ne znam da li je to u potpunosti provereno i tačno, tako sam čuo.

https://www.youtube.com/watch?v=R9KkbU4yStM

Kako ovaj čovek objašnjava, bez nervoze i stresa

Ne osuđujte i ove što su dali posao lekara, učitelja ljudima koji su platili za to mesto jer su i oni kupili svoju poziciju na izborima. To što ne znaju da leče ili bilo čemu nauče decu osim kako hvatati krivine ne treba da vas ljuti ili nervira, sve je to normalno, samo opušteno i pridruži se sviti.

Mi smo bre zemlja gde se deci traži veza da dobiju vozačku dozvolu. Kao samo ti položi, ja ću posle da te naučim svemu. Valjda neće pregazis nekog.

I kako takvav mentalni sklop da ne uzme 200e za glas.

debila ima svuda, ne može se govoriti o celoj zemlji... ja ne verujem da bi jedan od hiljadu to uradio

Da se ne zna, 50% bi uzelo.

Dođe u porodicu koja nema leba da jede, i pljusne 400e za dva glasa. Tako i rade, udaraju po sirotinji.

Zato su mađari u vranju dobili 1200 glasova.

A ima 4 mađara po popisu.