Prijava

A zamisli još koliko hiljada ih ima koji su uzeli pare a znali šta da zaokruže. I to samo u vranju, gde je srbija.

pricam o kupovini vozacke dozvole za dete.... ovo za glasanje je valjda svima jasno

Ništa nije pomoglo, evo gledam tačnije ČUJEM kako voze ovi mladinci što tek položili, majko mila pa i ja sam bio klinac i iživljavao se al sam imao meru jbt... Ovo ko pušteno s lanca, tačno se vidi koliko ne znaju ništa ni o čemu i kako su ih roditelji nevaspitali, koji su isto tako debilčine

Dečko je genijalan
youtube.com/watch?v=IzCUSNhijFI

Ceo kanal mu je vrhunski

Zaboravljate koji je blagoslov biti belac i Evropljanin, vi ciganiju tražite. E majke vam ga nabijem
youtube.com/watch?v=iZ3DXwBcB60

Pustiš ovo kao zvučnu podlogu, nećeš verovati koliko se uklapa uz ovo djiranje bajka. https://www.youtube.com/watch?v=nX1qdACRUfA

Veljko nanizao jos jedan nokaut na putu do evropske titule....opet neki sarlatan sto radi u call centru prihvatio mec za 500-600e

Dana vajt ne daje toliko. Taj je prihvatio meč da ga neko ozbiljan ne prebije van ringa.

Dokle god vas dvojicu može da izlomi k'o pičke, on je šampion na krovu sveta

Baš bih voleo da sam građen ovako k'o Veljko, ubistvenu brzinu ima, samo nogama može da te ubije

Pun mi je kurac više nolovanja, niko ga u svetu ne gotivi, bukvalno svi ga mrze i svima je iritantan svojim debilnim kvazihumorom... vreme je da Veljko bude sportska maskota i da daje izjave na engleskom

Pushi kurac nolovom maseru

https://youtu.be/SSxA-m2OHnc

Strajo ima youtube

And I think it's beautiful.

Tata Straja. Boze kakav bednik

sto, covek je aforisticar? nikad mi konkretno nisu bili smesni, kao ni vecini ovde, ali ljudi vole to puno, valjda jer kao nisu "fart jokes" pa mogu da se osecaju nekako kao hehe, ovo je dubok humor, a u realnosti je u istom nivou, a vrlo cesto i gore od jednostavnog humora ako upotrebljen u pravo vreme.

ako dovoljno dugo nastavi sa tim, postane dusko radovic, avantgarda sa dorcola na koju svrsavaju grobari koji pricaju da je nis turska kasaba.

otprilike, ako si dobar aforisticar, dobar si i pisac za decu. mogo bi u tome da se proba straja.

neutralno gledano, dobar mu je jutub kanal, profesionalno izgleda, proucavao ostale da vidi koje fore treba da radi, i radi ih, cilja muskarce 25-35, i zaradice od toga, sto mu je i cilj.
od prvog videa izgleda kao neko ko zna sta radi, ne kao amater. bolji ce da bude vremenom.