Prijava

skoro nisam video jaceg debila

ovakvo ogorčenje nisam ni viđao kod naših ratnih veterana

Хахахах која плачипичка јебем ти. Послао сам ово другару који је пао с бицикле и одрао пола фаце(и дуго имао ожиљке), избио горњи предњи зуб, имао прво вече температуру 40,2 од инфекције и блажи потрес мозга и уопште није кукао. Кида се од смеха.

I zaista, zaista vam kažem
Pred vratima novog vremena
Nedužni padaće prvi
youtube.com/watch?v=tlqqJIBYB3g

zverko, hvala na info.
dakle, u izjavi sam napisao da sam isao 50, iako sam verovatno pre samog kocenja bio na nekih 70. taksista i ja smo rekli muriji na zapisnik da nema povreda, ok je covek, na osnovu druzenja sa njim, ne deluje mi da ce da me juri, bar je tako rekao, narocito ne za povrede.
A ove stete koje se spominju, na netu a i od prijatelja koji se bave pravom, rekli mi da osiguranje ne pokriva to, vec da za izmaklu dobit on moze mene da tuzi u parnici. msm i sam sam pravnik, imam 3 ispita do kraja, ali ne poznajem praksu. A grad, to mi je nepoznanica al ae valjda to otpada na osiguranje. pogubio sam bonuse i proucio sam malo kako funkcionisu cukanja i bonusi na polisu.

Dobro bre plati kaznu i ne seri vise jebemu

Stvarno bre, obična saobraćajka a kenjaš ovde ko foka

jesi polozio rimsko pravo

msm i sam sam pravnik, imam 3 ispita do kraja,

Pa lol
Pa eto ti praksa hehe

Izmakla dobit za taksiste, tzv. auto-dani. Moze da naplati od osiguranja, ne mora tebe da tuzi. Mislim, moze on tebe za sve da tuzi, ali upravo zato i placas osiguranje, da bi se obaveza isplate prevalila na njih. Ako je budala pa bude tebe tuzio, odmah trazis da pozovu tvoje osiguranje da stupi u postupak umesto tebe kao tuzeni ili kao umesac, svakako imaju obavezi da pokriju svu stetu. To ti je suma od oko 2000-3000 dinara po danu sprecenosti za rad (dok nije mogao da koristi vozilo jer je bilo na popravci), ali to ne treba da te zanima jer ce platiti osiguranje, a ne ti.
Osim ako si vozio pijan, pobegao sa lica mesta i sl. jer ce onda na kraju sve pasti na tebe, ali iz ove price vidim da nisi

Bajo mali knindzo je napiso pesmu kad je ubijena Ksenija Pajcin, ona mu je bila valjda rod, elem pesma se zvala Spavaj Kraljice. Zadnja strofa:

Bila si jaka žena,
uvek si bila u pravu,
Jednom sam priznao sebi,
ličiš na babu Savu.

baja mali knindza sns botina a covek bi bio kanonizovan nzm sta mu to treba

zasto da bude kanonizovan? zato sto je dugu tradiciju srpskih patriotskih pesama odveo u pravcu satorskih pijanki i istambulsko-teheranskog melosa?

jedino ona scena s darkom milicicem moze da mu se uracuna kao olaksavajuca okolnost

Ajde ne lupaj niceg orijentalnog baja nema u pesmama, vec si ovo ranije pokusao da proturis i nije proslo nece ni sad, ne seri ako ne poznajes materiju

Eru nisam znao da je postao bot, slomijo mi srce

Ajde ne lupaj niceg orijentalnog baja nema u pesmama, vec si ovo ranije pokusao da proturis i nije proslo nece ni sad, ne seri ako ne poznajes materiju

ti znas dal ja poznajem materiju, al dobro kapiram da istina boli pa je to defanzivni refleks

Da li je još neko imao osećaj kao da ga je istinski razumeo vrlo mali broj ljudi ?

Ajde daj yt klip neke bajine pesme sa teheranskim motivima onda