Prijava

Sevast sta pricas decace, kakvi orjentalni motivi, bukvalno je BMK esencija srpstva sto se tice melosa

Pa bukvalno. Nadam se da je ovo sns botovanje sto je pomenuo eru ljuto trolovanje ili dezinformisanost

Junak, Srbin, patriota... daj da podrzimo briselski sporazum i Mila
https://www.youtube.com/watch?v=WNM9Hdns-Uw

nabijem vas na kurac patriotski... nije dzaba receno, cim neko krene da sere o nacionalizmu, patriotizmu i ostalo, prvo se pipni za novcanik... niti je bilo niti ce biti veceg sljama

Šljam je on bio oduvek, otkad se rodio

Jao podrzao Vucica aaaaaa, ajde da ga ubijemo, glupi sendvicar aaaa. NapreDNO heheh

Ocigledno imamo drugacije razumevanje toga sta je istambulsko-teheranski melos. Ne mora hodza da zavija da bi bilo to.

A ovo za SNS ne znam sto se toliko cudite i razocaravate. Toliki likovi koji iz dubine duse preziru Vucica i SNS estetiku su se prodali, sto ne bi i Baja, koji verovatno zna Vucica od ranije i guta bar manji deo SNS propagande. Pritom samo radi svoj posao, peva, ne maze oci narodu.

Ajde daj sevaste da cujemo sta u bajinim pesmama tebi zvuci 'istambulsko-teheranski'? Daj neki link obrazuj nas

brate melodija, instrumental manje-vise svake pesme, sta se pravis lud

duni vjetre malo preko jetre, duni vjetre malo preko jetre
umrecu od bola, umrecu od bola, izgorjelo sve od alkohola

Nene ne moze tako, konkretne primere daj ili ne seri sev

njegova muzika nema veze nisacim.ja ne znam gde tako nesto moze da se cuje.jedino od deteta koje se igra sa el gitarom i sintisajzerom

lik kombinuje harmoniku i elektricnu gitaru,jos kad zapeva..ovo sto on radi uopste i ne spada u muziku

Sad se setih nekog mršavka u memljivoj sobi peva te žare i goci fazon pesme. I ono kao rukom drži takt.

Odakle mi to sad pojma nemam.

Neki lik kao sako iz moskve peva krajišničke pesme.

Zna li neko pliz, sacu glavu da opteretim a nema sanse da se setim.

baja je podguzna muva svakog ko je negdje na nekoj vlasti. sa obe strane drine.

baja bi presao u islam ako ce da ga plate za to.

Sad se setih nekog mršavka u memljivoj sobi peva te žare i goci fazon pesme. I ono kao rukom drži takt.

Bojan Lukic da nije?

On mi jedini pada na pamet da je mrsavko, i da je pjevao te pjesme u sobi, jos mu je glas dosta slican Bajinom