Prijava

Pa bravo jbt.

Imaš nektar od mene kad hoćeš. Tačno bih glavu razbijao. Xd

Ušo u pare mali. Al ako, volim kad ovi pošteni zarade.

hahaha gambika stiso sevasta ne pusta

ajde sevaste daj dokaz i mene sad zanima
daj orijentalne motive

Nema izvlacenja sad xd

Baja bi prodao dupe svakome, a "muzika" mu je pa mislim

Politika mi se skoro skroz ogadila - kad vidim šta je sve kod nas moguće i šta sve prolazi.

Ideš pod sač, botino

Zamislite reklamu za smoki sa vise oblika cale se sa decom utrkuje ko ce da sedne na prednji sic a na kraju sedne baba. Nije dovoljno sto ga zena vozi nego jos ni napred ne moze. Onda reklama za kokakolu aj da sve radimo ispocetka da budemo svi dobri kao u utopiji. O cemu se radi ovde?

Stvarno legenda ovaj sto je pao sa bickla hahah
Pre diskusije o baji
Kaze na kraju nisam rekao roditeljima da ih ne opterecujem
On jadnik pao cak se i izgrebo malo i sve i oni prolaznici nista. Kao da se pre nekoliko trenutaka nije ni dogodio stravican udes! Sramota. Umesto da skupi cela autobusna po 200 dinara svako i da ima covek za kilo janjetine i kilo vina da zaboravi na stres da se povrati psihofizicki. Trebalo bi na 40 dana tadaprisutni da se pojave po pravilu i tada pop prosipe vina po tom delu trotoara. Posle se ide do prebivalista ozledjenog i tu se nesto pojede u tisini a zatim svako ide kuci.
Tako je bar nekad bilo po starom obicaju kad neko pane sa konja itd.

Trebala bi i ulica da se preimenuje u ulicu palog borca i tako oda pocast stradalom
Ne pada se svaki dan sa bicikle ali to u ovoj drzavi izgleda niko ne postuje

me: gledam strim preko laptopa

also me čitam komentare: https://ibb.co/NFtB8w7

Nah. A box is a women's genitalia. Often called the stinkbox due to it's notoriously smelly odor. Many describe it as a combination of spicy rotting meat, sweat, and fecal matter. It has been said that morbidly obese women emit such a powerful odor from their "box" that it can singe your nose hairs from ten feet away. It is the leading cause of male homosexuality.