Prijava

U zatvor vucicu dzukelo jedna pokvarena, ne valjas bre nista, obecao si mojima dole da ce da dobiju stanove od drzave i socijalu a dao si im kurac onaj sto ti je u dupe lazove jedan sram te bilo dzukelo jedna srpska pokvarena pa ja cu budem srecan ako ti uspes nisam ja dusman ko vi srbi majke vam ga nabijem s opasni ljudi si se uhvatio u kolo sa mafijasi vucicu glava ce ti ode ko muvi budalo jedna mi tebe lebom ti mojima noz zabio u ledja bando jedna ce da vidite vi kad vam Nemci dodju ce da vas dovede Svaba u red dzukele jedne pokvarene

brate ovog kad se setim uvek se nasmejem onako slatko

https://www.youtube.com/watch?v=jVflUshi0uI super video.moze lepo da se vidi kako to sve izgleda u stvarnosti..tamo su ljudi po celu noc na ulici, sede ispred zgrada, kuca.ne mogu da se vide losa kola.
You know you are in the hood, when the cars are nicer than the houses/apartments.

hahaa nznm, meni je retardirano ovo kad se ovako skupi raja u hudu, pa otvore gepeke iz kojih sevaju led osvetljenja i šibaju neki nenormalno bolesni basovi, a sve to automobil do automobila i svi vibriraju od jačine ozvučenja i svi uključuju sve što imaju lol, jbg drugačiji vid bleje očigledno

топ топ
фире
фире
ин бабилон

U Srbiji je 2020. umrlo skoro 15k ljudi vise nego 2019. (~115k vs ~100k). Pritom je 2019. bio umrlo vise nego bilo koje godine pre jos od Drugog svetskog rata otprilike. Samo u decembru je umrlo duplo vise ljudi nego inace. U prethodnih deset godina je umiralo oko 8-10k u decembru, a 2020. preko 17k. Svakako nije razlika u potpunosti svodiva na koronu, umiralo se verovatno vise od drugih bolesti zbog nedostatka adekvatne nege (sto je opet povezano s koronom), ali kako nije ravnomerno rasporedjena razlika kod mesece, vec odgovara valovima korone, ipak je korona glavni uzrok.

Glavni zakljucak

Zvanicna statistika o broju mrtvih ne vredi kurcu.

Nije ipak 2019. bila dotad rekordna, al je blizu tog vrha

Vucic opet deli pare, 30e u maju, 30e u novembru, penzosima bonus od 50 na to. Zivio precednik!

ЖИВЕО УРААААА

Haha al 30e, pa to je blam prijaviti se bukv

па толико ће остати за по особи од опорезивања фриленсера :ДДДД

ako su to pare od influensera, prijavicu se makar delio i 3e

salim se, uzo bih 3 evra i da nije od influensera, de je ona tema sirotinjska spika

Hahaha, dacu vam po 30 evra u maju