Prijava

Haha, deluje malo kao #nijesedesilo ali ako jeste ko mu jebe mater hah

ovo je izvor
50nijansipive.com

Fajzer, Moderna, AstraZenecca i Sputnik su ti isti kurac manje više samo je nosač različit. Kineska je tradicionalna.
Znam ljude koji su primali Fajzera, AZ i Sinopharm, ja uzeo AZ. Znam masu ljudi koji su nakon bodenja nekom od ovih vakcina imali bliske kontakte sa zaraženi a, i to ne bliske u smislu, sedeli napolju, nego bliske bliske, i svi su prošli ili bez ikakvih simptoma ili sa jako, jako slabim simptomima.
Fajzer i AZ rade dobro nakon jedne doze, fazon, već tada si doat, dosta zaštićen, Sinopharm nakon dve. Masa tih ljudi nije baš bila u grupama koje nisu ugrožene. U suštini, rade vakcine, i to deluje da rade u jako dobrom procentu. Neke nešto bolje, neke nešto gore, ali sve šljakaju i štite. Rusi su identični kao AZ, pa nema razloga za sumnju da radi.

Osim ako ne živiš na planiničini i zavijaš čokoladu u foliju, bukvalno, nema opravdanja da se ne vakcinišeš. Tj. ok je da se ne bodeš, ako možeš da se izoluje u fulu.

A što se drkanja kurca oko AZ tiče, tromboze o kojima drami Evropa su česte kao kod paracetamola, koje pola sveta guta na dnevnoj bazi, a valjda višestruko manje nego kod raznih tableta za kontracepciju i kurac palaca, kao i kod dugotrajni putovanja, zbog sedenja. Šansa od tromba od AZ je 1 u 100000, od preležane rone se meri u procentima, jbg, prilično je lak izbor što se toga tiče.

Tako da u suštini, internet kao sredstvo informisanja je solidno mač sa dve oštrice, jer sa jedne strane dobiješ masu informacija i budeš oprezniji, s druge strane, ogroman je generator mass histerije i paranoje.

Ono, ta sranja sa novim sojevima se uglavnom svode na isto, pada zaštita od infekcije, ali prevencija težih slučajeva uglavnom mnogo manje varira.

Haha sad si kao Mister Bin kad se nacepao pokvarenih školjki

Nema veze, propala mi fora. Xd

Ja planiram da se roknem kinezom. Al čini mi se da najviše zaraženih a koji su se vakcinisali su upravo ti sa kineskom.

Jer se najduže stvara imunitet knezom, tehnički, dva meseca, dok si sa AZ i Fajzerom, posle 10 dana od prve doze već pristojno zaštićen. Sa Kinezima 40 dana nakon revakcine. A ljudi budu u fazonu, sad nas boli đoka, možemo se sprdati, i puste gard. Plus je najviše vakcinisan kinezima, procentualno vrv ima nešto više zaraženih u odnosu na ostale vakcine, ali ne deluje značajno. Plus, treba kontakti govno kao nešto što sprečava temu bolest. Previše je ljudi pomrlo, da bi se iko zajebavao.

Lepo kaže, Sinofarm 70%, i to u starijoj populaciji oko 50%, u mlađoj oko 90%, što opet nije loše, jer ovi mlađi će teže zaraziti starije.

Problematično je to što je virus laboratorijski i što za njega ne važe pravila koja važe kod ostalih virusa. Čak je i SZO izmenio definiciju pandemije da bi se uklopilo u novu priču.

Niko ništa ne zna kod ovog virusa, sve je novo a opet sve je staro na neki način. Sve može da bude simptom, od prdeža i zanoktice do pneumonije. Nema pravila što se tiče godina, imunitet krda ne može da se postigne (pošto nije pravi virus nego modifikovan laboratorijski no opet izlečiv).

Propagandna mašinerija je nezapamćena i za virus i za vakcine. Kada je objavljeno u maju da imamo lek koji će rešiti pandemiju i da ćemo praviti Hidroksiholorokin sa Francuskom, nedugo zatim od toga se odustalo i cela priča je stala.

Zašto? Pa da ovo traje što duže i da se panika digne na još veći stepen. Naravno, sa razlogom jer ljudi nisu bile adekvatno i na vreme lečeni i dosta njih je izgubilo život.
Ne tvrdim da ljudi neki svakako ne bi izgubili borbu za život jer ovo što su smućkali, uopšte nije za šalu.
Neki ljudi su bukvalno otišli za dva dana. Pojeo im pluća "virus".

I pošto se odustalo od hidroksihlorokina jer bi to okončalo pandemiju ili bi je bar smanjilo u toj meri da više ovakvo sejanje straha ne bi prolazilo, prešlo se na vakcine kao zlatno tele za spas čovečanstva.

I naravno ogromna većina ljudi je u velikom strahu, što zbog medija što zbog sopstvenog iskustva i padaju na priču "sve će da prođe kad se vakcininišemo" - jer je vakcina civilizacijska tekovina - uopšte ne dovodeći u pitanje celu ovu pandemiju.

Što se tiče vakcine, naravno da će da propagirajuiu mRNK vakcinu pošto im trebaju zamorčići i što veći broj ljudi koji će prihvatiti.

Meni najsmesnije kad ovi sto se informisali kazu “ma ne smem ja tim svim sto eksperimentisu, ako moram bolje ruska oni to prave tradicionalno” :)

Meni nije jasno kako narod ne konta da te vakcina ne stiti od zaraze, vec od zajebanih simptoma. I dalje mozes da obolis, ali neces na respirator ili da geknes, vec ce maks proci kao sezonski grip.

Odakle ti to sale?

Pa šta odakle mu?
Posle vakcine možeš da se zaraziš samo sa lakšom kliničkom slikom

samo se vi bodite i ostavite mene da se bodem kurcem u bulju kao i do sad

ne to bohore, nego vise pitanje jel bas tako iseceno ili je vise gradijent, ako bi imao blage simptome nemas nikakve, ako bi imao vece, imas blaze itd, da smanji sredinu.

onda naravno povecas broj ljudi bez ikakve bolesti. samim tim smanjis prenosenje zaraze.

sale kaze da je iseceno, da oni koji bi imali blage svejedno imaju blage, a oni koji bi imali jace simptome imaju onda blage. to me zanima.

Ma ne, tako je kako si ti napisao kelte

Ko se vakcinisao kineskom,nema nikakve simptome,ne lupajte.
Sto se tice svih vakcina mozes se i dalje zaraziti posle primanja vakcine,ali ti nije nista.