Prijava

Вођа каже сад иде вакцинација 3-4 пута годишње, отпр ко год је причао "да се што пре вратимо у нормалу" је издувао масну курчину

Prethodnih 5 dana sam bio prilično kilav, juče pogotovo - zimogrožljivost, malaksalost, glavobolja, gubitak apetita...Mrzi me da idem da radim test ali po svemu sudeći zakačio sam jednog od ovih internacionalnih mutanata. U januaru sam ga i zvanično zapatio; u novembru imao grip ali nisam siguran koji pošto nisam išao da proverim (tad je bila frka oko toga ima li testova ili ne, pa nisam hteo da uzimam nekome ko je baš zaribao). Tako da ili sam imao sezonac i dve korone, ili čitave tri korone u ovih pet meseci. Ako je u pitanju ovaj drugi scenario, u užem sam izboru za gkr.

RIP Melki - za sada
treći dan ćeš već vaskrsnuti i tako to

Evo me u BGu jebem ti život ako u danu ne zakačim 15 korona gde se sve krećem, šta, s kim, kako i kad i sve bez maske ne prskam ruke ništa od pravila ne poštujem, a najjače od svega je što mi niko ne kenja msm ima ono preplašenih pogleda ali takvi ni nemaju muda da ti nešto kažu

Hahaha ali majmuna mrzi da radi test, to ako nekog zarazi i sahrani boli ga kita.

Ne, vi ste otpad ljudski. Otpad.

Napuši mi se kurca zap i ti i celo zdravstvo ponedeljkom ujutru zapišavam ulaze kovid ambulanti nek se širi svež miris korona amonijaka

Ti nisi otpad, triforce, ti si samo jako bolestan čovek.

Nikako da dobijem odgovor od clana Triforce, da li sumnjamo samo u vakcinu ili u konvencionalnu medicinu generalno.

Konvencionalnu medicinu generalno

The United States Food and Drug Administration (FDA or USFDA) is a federal agency of the Department of Health and Human Services. The FDA is responsible for protecting and promoting public health through the control and supervision of food safety, tobacco products, dietary supplements, prescription and over-the-counter pharmaceutical drugs (medications), vaccines, biopharmaceuticals, blood transfusions, medical devices, electromagnetic radiation emitting devices (ERED), cosmetics, animal foods & feed4 and veterinary products.

zivis u jebenoj slavoniji a cimas se za FDA. Mnogo si brate gledao americke filmove, serije i generalno internet

Ne znam ko je ovaj šupak što ljude naziva otpadom (vrv Zapata), ja već treći put u karantinu. Tako da ono, odjebi i ostalo, znaš već proceduru.

No hard feelings i to :)

Ako si u karantinu, primi moje izvinjenje, nema tu šta

Jok, ići ću medju ljude. Kakav si papak od čoveka to je neverovatno - da sam odradio analizu i da se ispostavilo kako imam neki redovni grip, onda nema veze idi gde oćeš, kijaj i kašlji po ljudima do mile volje pošto nije po sredi strašni agresivni kov, nebitno što slabi i stari umiru i od sezonskog. I ti si mi neki lekar, sramota.

Morao sam malo da te nakrpim, mada nema potrebe da se izvinjavaš, pošto sam svakakav čovek haha :) Karantin nego šta, mada moram do radnje i ostalo ali trudim se da budem civilizovan.

Inače, nauka utvrdila da su bukvalno sve bolesti (sem jako retkih koje su zaista nasledne) - psihosomatske. Čak i astma, alergije, dijabetes...Nisu ništa drugo do posledica zanemarene psihe. Isti slučaj i sa virusima - moraš imati psihičke predispozicije da bi se razboleo (svi do jednog ih pokupimo ali ne razvije svako bolest). U slučaju recimo sezonskog gripa, čovek biva ostavljen na miru da slinavi i zapomaže, spava do mile volje i ne ide na posao - što mu je zapravo jako trebalo, jer od evridejlajf kupi stres, anksioznost itd. Isti je slučaj i sa ovim govnetom, pa i sa kugom ili čak sidom - postoje grupe koje su apsolutno imune (shodno i nekakvim mutacijama ćelija), ali psiha je ključni faktor. Ja sad recimo treba da rešim neke stvari sa sobom, dovedem u red neke stvari oko karijere (lol) i izbegnem jedan dogadjaj na koji bih inače morao da odem; podsvest odradila svoje i evo me, ostavljen na miru od sveta i ljudi da se bavim sobom, prošlošću, budućnošću, slikanjem. Malo sam iskarikirao ali stvari zaista funkcionišu tako. Čudo jedno. Da se telo nije pobunilo, vrv bi prošlo još neko vreme dok ne bih skontao da bolujem od GAP-a, što jeste ozbiljno, ali je sama činjenica da sam konačno došao do ovog saznanja jako velika stvar. Što me podseti na činjenicu da u kući imam džina i rakije, na šta sam potpuno zaboravio.

Ne, vi ste otpad ljudski. Otpad.

hahahah ovo ko oni komentari 22-godišnjih borkinja za prava psića na instagramu

ne, ja stvarno vas ne mogu, znači haos kuda ova Srbija ide, helou ljudi probudite se??

Bukvalno :) Ali ne priliči doktoru da baca hardkor prozivke, a i već imamo jednog Žujovića previše. Mada moraš priznati da je ljudski fenomen koji obitava po ovom sajtu ipak napravio velik korak - u vreme moderatora, kada se svaka uvreda na račun autora kažnjavala - naslušali smo se opscenosti i psovki svake vrste, bez obzira na posledice. Nekako smo se upristojili.