Prijava

Prove video je suvo zlato, kada priča kako je promenio life status čedova ahahaha ali ozbiljno zamišljam neku woke distopiju u kojoj inceli nekako bivaju tretirani kurvama o trošku poreskih obveznika, premda ne znam da li bi jedan džentlmen pristao na tako nešto, nissm pametan.

Da se ovo desilo kojim slucajem u americi nema sanse da bismo imali ovaj klip. Cak i kad bi preziveo hapsenje kurac bi se detektivi cimali ovako i bili fini lol. Ozb svaka cast ovom detektivu

JCS mi je najveće YT otkrivenje u poslednjih pet godina. Vrhunski sadržaj. Suvo zlato odista.

Gambi, ima on dva profila, sa footage-ima i iz Amerike. Ne znam iskreno koji mu je klip najbolji, čak je i nezahvalno tražiti najbolji.

Chevu, u nekim trenucima stvarno postaje hc komedija. Supreme gentleman, tu sam već pauzirao. Koliko samo ovakvih likova ima, a sve će ih biti više.

Bio je sjajan klip o onom crncu koji je lažirao napad supremacista, s tim što su ga u startu provalili svi. I naravno, čisti Mindhunter sa pukovnikom Vilijamsom. Na kraju ti bude neopisivo drago da vidiš kako arogantno zlo od čoveka ispada majmun.

https://youtu.be/nmQJfFumYg0

https://youtu.be/jJZv3z7FOt0

Ukratko, ovo je sajt pun vrhunskih džentlmena.

ako vas interesuje neka dobra komična emisija pogledajte impractical jokers, imaju klipove i kompilacije na YT

ja nisam ciganin niti siromasan

E ljudi, treba mi pravni savet. Aj ako ima neki pravnik, ili poznaje materiju, bio bih zahvalan ako mi se javi u privatne poruke.

Chevu, u nekim trenucima stvarno postaje hc komedija. Supreme gentleman, tu sam već pauzirao. Koliko samo ovakvih likova ima, a sve će ih biti više.

Haha to je jedan od vecih bisera, mada meni najjaci onaj momenat da hoce da overthrow Chads and convert their status from living to dead so it would force the Stacys to be forced to procreate with incels

> tu sam pauzirao da malo upijem sta sam sad jebeno cuo uopste hah

najbolja vizuelizacija kvantne fizike koju sam video do sad:
https://www.youtube.com/watch?v=WIyTZDHuarQ

nista komplikovano

Opaaa idemo celt kači double slit experiment nešto ga u svemir tera

Nisam pogledao video btw, al kontam da se priča o tome jel?

Opaaa idemo celt kači double slit experiment nešto ga u svemir tera

prijatelju, sad racunam, i otprilike kad sam ja ucio teoriju o double slit eksperimentu (pravu ne jutub vido i procito 2 strane i sacam ekspert), ti si najverovatnije jos jeo sline i ucio da brojis do 10.

posto 3 fizike jebene na fakultetu imao sam. nije to toliko misticno i zanimljivo kad moras u detalje. kao i nista na ovome svetu.

Nisam pogledao video btw, al kontam da se priča o tome jel?

nije o tome prica, nije nikakva mistika, nego je zanimljiva vizuelizacija kako na cestice utice njihova talasna priroda ili kako bese termini, iako te cestice nisu kvantne cestice vec najnormalnija okom vidljiva mehanika.
lep video, pogledaj

celt
posto 3 fizike jebene na fakultetu imao sam

Patishpanj alert

jeste patispanj, sta sa tim? mora ispatispanjim, ako trifors dodje i kao "opaaa idemo, celt provalio kvantnu mehaniku"

prijatelju, sad racunam, i otprilike kad sam ja ucio teoriju o double slit eksperimentu (pravu ne jutub vido i procito 2 strane i sacam ekspert), ti si najverovatnije jos jeo sline i ucio da brojis do 10.

Pa ovo niko ne osporava zato i jesi bumer u duši

daleko sam ja od bumera. i od zumera. i od milenijalaca i jebem li ga kojih jos termina ima, jer ja nisam odrastao pod uticajem svega tiga zapadnog sto opisuje te generacije, nego sam odrastao u jugoslaviji, u sankcijama i ostalim kurcima.
to je moja generacija, to sam ja, verovatno nesto jos gore od svega navedenog.

tako da eto ti. ti si imao bar neku normalnost posle 2000te, pa si sad ovaj ili onaj i licis na svoje vrsnjake sa zapada. tako je bilo dok nismo resili da upropastimo sad i jos poneku generaciju jer nam nije dosta jednoumlja.

eto kratka povjest srpskih generacija. nemamo mi bumere i milenijalce.

Сумњам да знате да наведете бар једног домаћег произвођача полудисперзије