Prijava

imace skoro sam provalio da je moje detinjstvo imalo vise slicnosti sa decom koja odrastaju i odrastala na kubi, kini, i ostalim sirotinjama, nego sto ima sa svojim zapadnim vrsnjacima koje sad upoznajem.

to je taj nivo sjebanosti otprilike.

Nego da se vratimo talasno-korpuskularnoj prirodi mikročestica.
https://i.postimg.cc/D0N3q6B6/pyc123.png

Sranje? Nisam znao da si toliko bezosećajan prema kulturnom nasleđu Faranskih starosedeoca Melchy, totalno politički nekorektno od tebe.

Zato što me ne poznaješ. Ja sam od ljudi koji bi, kada bih se zadesio tamo, u afektu oteo mačetu i krenuo da povredjujem te ljude. Ne da nekoga ubijem naravno, pošto je kazna zatvora za to daleko veća. Ovako, ako me ne bi likvidirali u samoodbrani - uzeo bih dobrog advokata i vadio se na afekat, a i kontam da bi uz mene stale organizacije za zaštitu životinja, pop likovi kojima karijera ne ide uzlaznom putanjom i još kojekakvi fanatici i dokoni ljudi. Dobio bih 7 godina, izašao za 3, napisao knjigu i uzeo keš.

Zapravo jesam takav čovek, čime se ni najmanje ne ponosim.

Ne zaboravimo da lik ima makar 40 godina

Misliš ko Bred Pit kad je snimao Troju :) Ni blizu zapravo.

Melk voli samo obrezane kurceve,njihova kultura mu je vrhunac sto covecanstvo moze postici.

Jedan od najkrindžijih, najbednijih, najsmešnijih i najjezivijih videa na internetu, all-inclusive. Lik je kombijem pregazio desetak ljudi i na ispitivanju uključuje Vikajlija mode.

Meni je najsjajnije što je iskoristio pravo na zastupnika, pričao sa istim advokatom, a onda je bez ikakve zadrške nastavio da priča sa pandurima. Apsolutni moron 1/1

Gledam kanal već neko vreme. Naročito su jezivi intervjuji sa psiho že*ama. Cenzura da ne bih trigerovao Pezosa zabadava

Mada ipak se ne pronalazim baš u tekstu BBC-a... mislim da ljudi kod nas daleko manje imaju problem s tim da opušteno uživaju i lade jaja, bez potrebe da to ima neku višu svrhu. Čak bih rekao koliko god kod njih postojao kult rmbačenja, i stigma prema ljenčarenju, kod nas je obrnuto... posoji kult "bleje", i generalno stav "ne možeš ti mene toliko malo platiti, koliko ja mogu malo da radim". Ili "Joj što volim ovaj režim, kad svi rade, a ja ležim."

Ako ćemo pošteno, bez obzira na sve, smatram naš stav zdravijim od ovog zapadnjačkog.

Danas sam pročitao da je riječ efendija ustvari grčka riječ, i da u krajnjoj instanci potiče od starogrčke riječi autentes (od koje je nastala riječ autentičan) što znači gospodar, autor, akter, počinilac.

"The Ottoman Turkish word افندی, in modern Turkish efendi, is a borrowing of the Medieval Greek ἀφέντης afendēs, from Ancient Greek αὐθέντης authentēs, "master, author, doer, perpetrator" (cf. authentic).5678 This word was widely used as a Greek title for Byzantine nobles as late as 1465, such as in the letters of Cardinal Bessarion concerning the children of Thomas Paleologus.9"

https://en.wikipedia.org/wiki/Effendi

Nikad ne bih pomislio da je efendija grčka riječ, a još manje da ima isti korijen kao riječ autentičan.

Autor ispod je peder

- Pacifista i hedonista,
koji voli istoriju, zanimljive priče, dobar humor, fazone i umesne šale, čak i na svoj račun.
- Liči na dedu, majčinog oca. Deda, majčin otac, je najviše ličio na svog dedu i svoju majku, a ovaj član ovoga sajta, na svog dedu i svoju majku. ;) Ko razume, shvatio je.
- Jedan od prvih 20 najpopularnijih autora definicija 2020. godine (12. mesto). Ima odabranu definiciju od 12. 09. 2021. godine.

Умесне шале, као деца играли смо се

Jovora kopira BBC to je no no ego dihtono