Prijava

Iako je rolex patriora ne prodaje muda za bubrege.

Sloboda izbora. Nosice masku tu i tamo. A da li ce promovisati i vakcinu videcemo. Za sada nece.
U svakom slucaju svaka cast jer nije rob. Bar se ne ponasa kao rob iako je svaki prof sportista sustinski rob zabavljatelj kladionicara i cirkus majstor.

Nesto mi se vratio historu na smart uredjaju pa sam odgovorio na neki post od pre x dana

Lolo

https://youtube.com/c/KaoStrongman

Milan strongmen bukvalno odjebao sve, i krenuo da gradi jutub kanal.

Ima li negde da se vidi koliko okvirno zarađuje, da l' mu se isplatilo. A pravio je i neka putešestvija, to ga je dobrano koštalo.

има неки сајто да видиш колико јутубери зарађују отприлике бар ал не знам како се зове и то

Drugarčići, počeli da me vataju neki opasni Trifors poremećeni antivakser LOL momenti. Upravo sam čuo od drugara koji zakačio koronku da se priča po raznim kuloarima, a da ta priča potiče od doktora, da ako ti prepišu onaj neki kineski lek što piješ po šurnjaes tablete odjednom, ne bi trebalo da imaš sexsualne odnose 7 dana, preporučuje se da ne radiš creampie, i ako ikada planiraš da imaš decu da se razmisliš da li hoćeš da piješ to sranje. Naravno mene to ne dotiče ni najmanje, ja sam si ovako maltene kastriran, ali zaintrigirala me ta pomisao da pokušavaju na taj način da OTPLODE življe. Da li ste čuli takve ili slične informacije ili glasine? Teorija zavere? Istina? Prodiskutujmo.

Sprovodila eugenika po Americi pre 80 godina, zašto bi nas tako nešto uopšte čudilo?

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2318454&index_ref=naslovnica_vijesti_prva_m

Kampanja posustaje. Postalo besmisleno sad ajmo srati po farmaceutskim kucama. Niko drugi nije kriv

Ono ajd ovako, krenimo od uvreženog mišljenja da je religija tu samo da bi obmanjivala i iskorištavala narode itd. Imaš dakle grupu ljudi koji imaju plan i program koje sprovode hiljadama godina, imaju svoju hijerarhiju, običaje, obrede, i gledaju da prošire uticaj i uvećaju moć. Generacije rade na tome.

U slučaju nekih mračnih sila i tajnih udruženja imaš sve to, samo što se ne reklamiraju i ne istupaju javno. Imaju plan i program, hijerarhiju, običaje i obrede, gledaju da prošire uticaj i uvećaju moć - što mogu jedino na račun onih koji je poseduju, a to su religije i vlade. A niko ne želi da se odrekne moći jbg. E sad postoje i simpatične stvari poput infiltracije, ucene, izdaje, kompromisa, korupcije...

Mislim ono - ako smo već imali situaciju da jedna društvena struktura svoju totalnu kontrolu sprovodi tako što stotine hiljada ljudi zatvara u podrume i spaljuje na lomači, ne vidim zašto je toliko teško poverovati u to da u današnje vreme imaš jednu drugu grupu koja se zalaže za neke druge ludosti, iz prostog razloga jer veruje da tako treba.

Drugarčići, počeli da me vataju neki opasni Trifors poremećeni antivakser LOL momenti. Upravo sam čuo od drugara koji zakačio koronku da se priča po raznim kuloarima, a da ta priča potiče od doktora, da ako ti prepišu onaj neki kineski lek što piješ po šurnjaes tablete odjednom, ne bi trebalo da imaš sexsualne odnose 7 dana, preporučuje se da ne radiš creampie, i ako ikada planiraš da imaš decu da se razmisliš da li hoćeš da piješ to sranje

Ako ćemo iskreno, svako ko je dovoljno glup da u sebe tura bilo šta kinesko i ne treba da se razmnožava.

Ako ćemo iskreno, svako ko je dovoljno glup da u sebe tura bilo šta kinesko i ne treba da se razmnožava.

Unfathomably based

ово ме подсетило на репортажу оне емисије ехплозив пре неких 10+ година де неки хрват ваљда глуми хитлера има те брчиће и ту зуркицу и као унајмљују га за не знам ни ја какве спотове и тако то какао хаос

Nije to bilbord. Taj hotel ima fotosenzitivna stakla, i onda za svaku priliku moze da projektuje bilo sta.

Znaci nista nije kostalo

jel znas sto je i protiv milosevica sve krenulo u nisu na kraju? u nisu se lokalna vlast oseca kao da je malo izopstena iz cele sns price zbog fizicke udaljenosti (slicno i sa milosevicem bilo) i onda se ponasaju bukvalno najgore, najljigavije i sve sto mozes da zamislis, samo da se ulizu ovima iz beograda da ih drze tu gde jesu, posto lokalci pocnu da ih preziru, jer jebi ga, nije da su na finjaka, nego su ocigledno ulizice i kreteni.

dok ne prekipi obicno.

zato bombasima izgleda kao jug srbije krezav itd. u narodu je prosek isti kao i severnije, ali kad se neko dokopa vlasti, uvek je bilo ovako ulizivanje sa beogradom.

mnogo mi idu na zivce, preterano.