Prijava

Ko zadnji izađe nek ugasi svetlo

Najjace je kad sam se cuo sa gambijem. Al pazi sad, ja znam gambija od one veceri sa blatnjavim cipelama i to, i tada nekad se pojavi gambi na fejsu al bez slike neke. Deset godina na fejsu ja mislim da je to pogresan gambi. Ispostavi se da fejk gambi zivi u NO i kao hajde se cujemo. Tek kad sam zavrsio razgovor skontam da je to fejk gambi. Tacnije, jos nisam siguran da li je, posto kad sam ga pitao za vukajliju, nesto i nisam dobio bas neki odgovor a bilo mi truba da pitam jel on blatnjave cipele gambi.

Ganby živi u New Orleans?

True je gamby jbt. Zivi u norveskoj. Skoro se kucali jbt kakav si noob neralno

True jr gamby jbt. Zivi u nirveskoj. Skori se kucali jbt kakav si noob

Stvarno??
onda se skroz fizicki promenio od onda davno. A bilo mi cudno kad ga pitah za vukajliju, dobio sam odgovor kao da je bio neki registrovan lik dva meseca, a znam da sam skoro video da je aktivan ovde, pa sam se zbunio skroz.

Vratio se Gambi iz NO btw, nije više tamo.

a jeste, ti bas imas taj info.

znas li mozda sta je peki uradio sa kolekcijom Dragane Mirkovic

Jbt promenio je niknejm. Da bukv taj gambi. Ne znam kako izgleda nisam video coeka al znam da je taj. Kakav si nub uzas

E i da, onda dok se Frenki pandanisao, nije bilo kul bas. Imam utisak da pola novinskih naslova je prenelo nagadjanja ljudi ovde i obrnuto. Etiketirati ljude kao decu sa stanice zoo, jer vole da vare i povuku nekad crtu je lejm. Nisu herojinski zavisnici jebote.

Stvarno, mogao si meni dati 200 dinara da ispipam ovde gde živi.

Jbt promenio je niknejm. Da bukv taj gambi. Ne znam kako izgleda nisam video coeka al znam da je taj. Kakav si nub uzas

bilo je tada vise gambija, pacova itd.
U svakom slucaju, ja to vece nisam ni registrovao te cipele, nego eto po tome se pamti.

Muss si skonto da se frenki drao sa terase: da nije licana novosadkani ne biste imali struju

Jel i muss bese vojvodjanin, ako jeste, neka se vrati u penziju, preliva ovde s lalošima, kvari se dinamika odnosa, previše internih fora o ns koje nikog ne zanimaju itd. Nista licno.

U svakom slucaju, ja to vece nisam ni registrovao te cipele, nego eto po tome se pamti.

i popio sve što je bilo na gajbi i tresao pepeo na tepih hahaha ja se toga sećam. Jbt kako su zlobni ljudi ovde bili čoveče.

Nisi ns nego vuka fora def. Pitaj zmiu i fbmanijaka, dankana, katju i maminu mamu. Mojne tako

Muss si skonto da se frenki drao sa terase: da nije licana novosadkani ne biste imali struju

Ispratio sam sve. Dosta je tu maglovitih stvari oko toga svega, samo sam 1/1 siguran da ono sto je pisano nije tacno. Pitao sam ga samo je li ok sad kad sam video da je napolje i rekao je da jeste.