Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Aj zovite ljude gari il nešto

  2. Bzvz tema frenki. Msm kul lik na nacin kako ga ja poznajem. Posle ispalo sranje na njegovom levelu. Nije tema

  3. Jel i muss bese vojvodjanin

    puff... jos najgori. Necu se smiriti dok ne ujedinim Srbiju sa Vojvodinom

  4. Inace, ko je sad vlasnik sajta? Jel se kajzen jos loguje? jesam propustio nesto bas bas sjajno?

  5. Pa ono, sajt je realno bolji nego ikad

  6. Jel ima bar neko zensko na sajtu ili ste sve pozenili? :D

  7. Ma kakav vlasnik, ovo ti je samoplutajuća lađa, parlamentarna anarhija

  8. Znamo da sve pratis iz ofa mojne kenjas. I nisi jedini. Svi su informisani.

    Zbog vas nubova nama true sajtovcima server baguje na svakih sat vremena

    Odjepte cigani

  9. Ne jos jedan gari, pls God, no.

  10. Brdo ljudi prati iz ofa godinama, pratio sam baš. gravitira nekih 120 ljudi relativno redovno, a ne čitaju definicije i ne gledaju postere naravno.

  11. U kakav prišt na netu je izrastao ovaj sajt, čudo jedno.

  12. Nije gari obj zap, gari se odnosi samo na grad uze jezgro. U vojv se koristi brate true

  13. E ali kad se pojavi neko ko ne navraća na sajt često, svi se skupe ko Cigani, ko ovde kad dodje neko iz inostranstva pa nagrne cela familija i svi zinu u njega ko da je tito došao.

  14. Hahahah bukvalno. Kad se milica rezureksonovala u nedelju posle rucka ono bilo bebo vrati se

  15. I za frenkija, kakav atak na server random buba debila za koje nikad niko cuo nije dosli likuju.

  16. Haha a tek kad je Mylyca došla, em žensko em stara sajtuša i sve je prizvala. Zapata se zaljubio, ja sam hvalio boga i anđele što ništa nisam pisao za Frenkija

  17. Zapatino simpovanje me je jako konsterniralo tad ostr

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.