Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Smo, nagojicemo te al da uzivas u hrani. A ne preko leba

  2. Inace, moja malenkost je prva osoba sa sajta koja je upoznala Caru uzivo, kada je to bilo visoko rizicno jer se nije znalo kolika je psihopata. Zvao ga na kafu bez para :D

  3. jer se nije znalo kolika je psihopata.

    Da :)

  4. Cara bio preteća pojava u to vreme, nema šta

  5. Hahaha kakav period. Muss se tripovo dal ce neko izadje iza coska da nas natuce jer sam pisao po defkama sa minusima

    looooooooooooool

  6. I kakvi su utisci s tog izlaska? Kakav je cara irl?

  7. Da bukv muss sedimo u basti on zagleda sa strane dal se nesto sprema.

    Istripovao upoznao brejvika vukajlije looooool

  8. Kako smo tada živeli i kakve navike smo imali, nije ni čudo.

  9. I kakvi su utisci s tog izlaska? Kakav je cara irl?

    Druzimo se mi posle jos godinama. Ali tada je to zaista bilo nekako rizicno. Neobjasnjivo danas. On ima utisak da cu ja da ga izbodem a ja da ce on mene :D

  10. Cara iznenadjujuće kul pojava, ispostavilo se.

  11. Nisam imao taj utisak jbt. I kafu sam platio.

  12. Vehbija mi je bio ubedljivo najkul pojava, on i Zmia. Šteta što se više nisam družio sa njima.

  13. Zmia mega prekul 4ever

  14. Skupljali su se vukajlijasi po ns masovno, nisam imao bubrege. Iskljucivo licniji odnosi i sve sto sam upoznao bilo ok i do jaja.

    Sa nubinama nisam imao bubregr blejim na penzionerskim vecerima

  15. Sto kaze muss brinuli se po parkovima da ne psuju i kupovali slatkise clanovima.

  16. Al najjace bilo zmiino, kaze cara, jbt osecam se kao da sam im mama, zadnji put sam im placala slatkise i kolace u kaficu

    CAAAAARICAAAAA

  17. Zapravo su svi sa vukajlije do jaja likovi. Ma koliko sa nekima na forumu mislis da ne bi imalo sanse da prvedes sat vremena negde na ulici, zapravo su ti blizi nego 90% prijatelja stecenih van nje. Cudno je to. Jedino oni ekstremno introvertni, jbga, ne znas sta da pricas sa njima jer cute samo i odgovaraju sa da i ne.

  18. To sve ne znam, kad smo kod mus zaglavili da pečemo palačinke i igramo riziko do 6 ujutro je vrv bilo najbolje okupljanje ever made. Da i onaj dečak bio sa nama :D

  19. To sve ne znam, kad smo kod mus zaglavili da pečemo palačinke i igramo riziko do 6 ujutro je vrv bilo najbolje okupljanje ever made. Da i onaj dečak bio sa nama :D

    Jel to kad sam stanovao sa Titom? Ne znam koji decak