Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Jbt ona scena sa ng kad je muss zaspao od palacinki za ng loooooooool

    Fali mi taj dan

  2. Jbt ona scena sa ng kad je muss zaspao od palacinki za ng

    Za neupucene, pozvao sam Caru da dodje za novu godinu, samo sto on nije znao da ja svaku novu godinu zavrsim negde oko 10, pa je morao da bleji sa ljudima koje uopste ne poznaje

  3. Ne bre gajbi u C. Dušana kad ste bili, klinac onaj Nikola što je trenirao neke borilačke veštine i imao cirka 15 godina, pa smo ga svako malo smarali da ide kući da se ne brinu roditlji, a zapravo smo pred njim napravili prekršaja za bar dve godine uslovne, u najboljem slučaju. Zmia i ja pekli palačinke, bili toliko odvaljeni da smo šlag u prahu(šta god to bilo) sipali u smesu, pogledali se i ono - ko ga jebe, poješće se. Ispale palačinke dobre skroz

  4. Dosao sam na fajrontu, svi gosti otisli i ostao do 5 ujutru.

    Jbg, propustio si. Bilo ok. Nadao se da ces se probudis, mada to je bio i izgovor.

    Jok icu u centar na minus dvaest

  5. Ja se toga i ne sećam

  6. Prevrh vreme do jaja bilo jer se i uzivalo

  7. Kakav je cara irl?

    E da, i da dodam da je Cara covek koji mi je pomogao kada sam bio u finansijskom i svakom drugom daunu (nesto kao ondaj neki dan sto otvorio temu) nabacivsi mi posao koji sam ja potom usrao i nije se naljutio. jako

  8. Nznm ja sam negde otišao pre toga, pa sam se možda posle i vratio, ne pamtim. Baš zadnje vreme većamo koliko smo tih godina raznih ludih stvari rdili, i to maltene svakodnevno, samo ti proleti kroz mozak neka scena, a ti ne da ne znaš šta je to bilo i kad se dogodilo, nego nisi više siguran ni da li se dogodilo ili si nešto istripovao.

  9. Znam Boco to vece. Kroz maglu se secam. Nikom nije bilo jasno kako o tom detetu niko ne brine i kako je moguce da je tamo sa nama. A nama opet smeta jer nismo mogli divljati vise.

  10. Kad sam Predražinja nagovorio da mu radim test kognitivnih sposobnosti, pa se sav iscrtao po faci olovkom hahahaha to sam i zaboravio

  11. I sa frenkijem moram to spomenem, sve sa vukom u to vreme za sva sranja da serujem je bilo predojaja. Zmiom fejsbukom itd. Bukvalno sam imao odbran krug 4-5 ljudi.

    Ostalo kao neki zapis vremena

  12. Nikom nije bilo jasno kako o tom detetu niko ne brine i kako je moguce da je tamo sa nama. A nama opet smeta jer nismo mogli divljati vise.

    pa to, ali momak u fazonu - ma ne obazirite se na mene, nisam mali hahaha

  13. I kad mi je Sos banuo na gajbu prvi put, to u životu neću zaboraviti hahahaha

  14. Inače Branko Jakanova riba nas je žestoko iznapušavala (ne tebe i mene, vukajliju) da smo nenormalni i da su moderatori bili idioti neverovatni, ona pisala čak neko protestno pismo (imala profil devojka). Reko - da, sve jasno :D

  15. E al svaka cast za mlađeg vukajlijasa 13 god respekt.

  16. Secam se te spike jbt skupe se nubovi iz ns bg ko sve ne dodje sa tobom dete prvi drugi treci dan

  17. nabacivsi mi posao koji sam ja potom usrao i nije se naljutio. jako

    Kenjo sam kad se odlepilo jbt secas se. Bio si na nekoj tekmi reko si JEBIGA

  18. A kad je bilo neko druzenje dok sam ziveo sa Titom, pa bila ona Katja sto je imala trip alfa zenke tada. Pa kao nesto te diskretno pipa. Elem, tada se muvala sa Hugom, tj. sa svima ali je on bio zagrizao, pa je njemu rekla da sam ja rekao da je ljaljan, pa je hteo da se bije kad su dolazili u NS. A njoj kao imponuje, mi smo ruski pisci na dvoboju za nju :D

  19. Bukv sam te preplatio al nebitno to, vratio si mi hobi od kojeg ni danas ne odustajem.

    I imam dalje ambicije :)

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.