Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Nešto kao vukajlija expanded samo ne pominjemo vukajliju, na lošim primerima i propustima smo se naučili već jelte. I lajv čenel da se napravi obavezno. Ono, kačiš, ljudi glasaju i ostala sranja. Realno bismo dobru stvar napravili, samo da oćemo. Sve da okupljamo, pisce mlade, kojekakve zanimljive magarce, ovo i ono. Sve što dovlači ljude i pravi pare :D

    DAAAAAa... i to sve bude u blokcejnu i svako zaradjuje pisajuci a cak i glasajuci

  2. Ja ću ti lajkovati sve na fejsu Caro 0:)

  3. Ne znam B ali napravili bismo nešto dobro, samo da se malko potrudimo. U to ne sumnjam.

  4. Sry, vuka prva i poslednja drustvena mreza za mene.

  5. Ne znam B ali napravili bismo nešto dobro, samo da se malko potrudimo. U to ne sumnjam.

    Da, ti bi pokidao sa front end-om sigurno

  6. Jok sprijateljio bih se sa tobom na fb, još mi samo taj kurac treba, mrš :)

  7. Da, ti bi pokidao sa front end-om sigurno

    Ja bih se oženio

  8. Muss aj vrati onaj avatar sa mesecom i bajkom ako ses secas

  9. Secam ali necu.
    Jel se secate kad mi je avatar bio ja kao golo dete a cenzurisana kita do kolena? Pa se 5 dana raspravljalo po forumu :D haha... kako suljudi na netu nekad bili kao Ivan iz prvog Big Bradera

  10. A to sto kazete new age... nije mi jasno kako neko dodje i kreira nalog 2020 na vukajliji, 8 godina posle raspada. To kao da sad odes na krstaricu ili mirc i krenes da se uklapas sa ljudima tamo. Sta te privuce uopste?
    Ti kao imas tipa 17 godina...-"gle sto sam nasao do jaja forum, hrane kurcima jedni druge, ekstra. :create account:".

  11. cara: Bolje jr nego fejs. Uvek je bilo bolje. Fejs je medjusobno drkanje kurca ovde je rat klanova

    fejs:
    https://i2.paste.pics/FVS5B.png?trs=9da807fd16636026eba8ab8c6f770c6d0279287c63e394ef82714604694390dc

  12. Nov sam na sajtu, i nisam ničiji dupli, koja je fora s ovim PUŠI GA EJDUSE?

  13. Moze da bude banovan ali ne moze da bude banovan.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.