Podijeli sa Vukajlijašima

  1. nije mi jasno kako neko dodje i kreira nalog 2020 na vukajliji, 8 godina posle raspada. To kao da sad odes na krstaricu ili mirc i krenes da se uklapas sa ljudima tamo. Sta te privuce uopste?

    Malo je takvih, mozda 2-3 acc sve ostalo dupli i zaboravljene sifre pa novi nalog prave.

  2. Inace ovo predojajno ispalo sa laznim gambijem.

    Zvao me neko sa Vuke, predstavio se kao gambi ali izgleda nije bio on.
    loooooool

  3. Nemoj vise haha, lipsacu od smija xD

  4. Brt ovo je epizoda iz 2004.

  5. Evo primjetih sad, znam da sam je davno gledao i sad mi iskoči recommended

  6. Fasovao. Jedan dan sam imao temperaturu, al otad sam kao starac, ne mogu da mrdnem bulju, bukvalno gledam motivacione videe da bih se okupao i oprao sudove i veš.

  7. Ali kako ga je uzimao jbt

  8. Rekao je, secretly

  9. Ustv zajebano bas kad razmislis

  10. Jebo to, recite vi meni jeste li vas dvojica dobri u ril lajfu ?

    Melk te spominjao i prije nego sto si banuo ovde, kontam da ste dobri aa

  11. To bolje pitaj njega :D

  12. Jebo to, recite vi meni jeste li vas dvojica dobri u ril lajfu ?

    dabome

  13. nije mi bas najjasnije sto se kina utrkuje da odrzava zimske olimpijske igre kad je to i onako zabavno iskljucivo alpima, severu evrope/rusija i kanada/usa.

    na sta lici ono, staza sa vestackim snegom usred ledene suve braon pustare, vestacke skakaonice pored nuklearne centrale, sve sivo, blatnjavo, depresivno, a ni jedan kinez nema da se takmici, svega par azijata i to je to.

    ne bi me iznenadilo da za koju godinu dobiju neki dole emirati da odrzavaju... ili aj oni nemaju planine, morali bi po dinama da razvlace sneg, al malezija/indonezija je ko stvorena za vestacki sneg, samo da poseku ono tropsko rastinje po planinama.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.