Podijeli sa Vukajlijašima

  1. A dobro to je već reputacija da su finansijska crna rupa, sprdnjica neka svakako, neće to da spreči rendom nemca ili britanca da dođe na egejsko more i ostavi svoj turistički novac tu. A uostalom Grčka je deo evropske unije i NATOa, oni su već tu gde misle da treba da budu. Ovo sportsko pranje koje rade zle imperije poput Kine ili Rusije ili naftni peškiroglavci, to je real shit.

  2. Realno - ko je sad uopšte u mogućnosti i uopšte želi da organizuje igre? To se radi da bi se napravile pare od turista, koji sad baš i ne putuju. A ulog nije mali, svo to cimanje, a možda se ne isplati. Neće niko normalan to da radi, veliki igrači će sačekati bolja vremena i uzeti sigurnu lovu. Kina može sebi da dopusti ovakav izdatak, a i poradiće na imidžu koliko je moguće.

  3. pricasmo o kataru koji je napravio 7-8 stadiona od 50k+ sedista na 15 min voznje jedan od drugog sad za svetsko. kad igraju domacu ligu nemaju muskog stanovnistva da napune stadione, posto zene cenim da ne smeju da gledaju fudbal da bi ostale halal

  4. Aleee ovo skijanje nisam ni video, kakva totalna destrukcija.

  5. Lobiranje degenirika, kao i ova kupovina njukasla i sl.

    Ne znas stas od sebe daj da trosim pare budem srecan i prihvacen.

  6. ma nije lose ovde

  7. Ok, ali daleko sporije nego sto sam navikao

  8. pa, preovladale lale jebi ga :)

  9. Kad si se ti razmoderisao celte? Sta bi?

  10. Oćete nam doći za katolički uskrs?

  11. Celt se nije razmoderisao.
    Sad moduje vise nego ikad.

    Jedina je promena ta sto sada sme da opsuje.

  12. Celt je trenutno na transformaciji iz moda u fekt cekera sajta.

  13. https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/021/665/DpQ9YJl.png

    nisam fekt ceker samo sam informisaniji, da ne kazem mudriji, od tebe

  14. i ne bas nesto pametan, prema svojim recima loool

    tkzv konfirmator drustvenih bazicnih pojava

  15. Ovo govno sa nembedovanjem slika strašno se penje na kurčev živac
    Kakav peder administrator ja ne verujem

  16. mudriji: sta da ja tu nesto mislim kad ima neko tamo pametniji koji donosi odluke za nas. Primio bix x ovih vakcina samo da mogu u bioskop, putujem i sl stadijum mudrosti

    Celt 2022

  17. Mladi hotuli uzeli 100e od vucica,
    ako izglasaju TRUE jos najmanje 100 komata posle izbora.

    https://www.021.rs/story/Info/Srbija/297261/Vucic-Mladima-jos-najmanje-100-evra-krajem-maja-pocetkom-juna.html

    Nema lazi nema prevare

  18. Bozic je opet sam sam

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.