Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Smo, nisam kontra. Rekao sam decko debil macku nije trebalo sutirati.
    Pricam o kolektivnoj svesti, to je paralelna prica.

  2. Ali bukv pogledao sam video, nije nikakvo sadizam izivljavanje vec random hotul debilisanje.

    Msm sta ocekivati od random milionera nubare sutaca lopte jelte. Njegov greh je samo sto je snimao.

  3. Ma mi smo debili, objasni nam

  4. Jok, samo pricam o average globalnom stavu kad se nesto ruzno desi pred kamerama. Sve nezne dusice izadju iz svojih ljustura da objasne kako glupi cika sutno macketinu.

    Ono sto sam rekao, vrv sad cepa kavijar posle ove medijske kampanje.

    Za koji dan ce traziti opet da je sutne pred kamerama ne bi li isla na more sa porodicom.

  5. Hvala ti o premudri Caro što sa nama ubogim seljanima deliš makar i mrvice sa te bogate gozbe koja je tvoj moćni um.

  6. Jok, ajmo pisati po liku jer je sutno macku.

    Nebuloza.

  7. Apsolutno je debilo dušebrižničiti nad debilom koji je šutnuo mačku, dok je potpuno genijalno dušebrižničiti nad debilima koji dušebrižniče nad gorespomenutim šutiračem krznenog četvoronošca.
    To je jebeni next level
    Kaki kurac prosvetljenje, Nirvana, još nije smišljen izraz za taj viši nivo psotojanja

  8. macka vs man utd player

    Hotul choose cat

  9. Kad napišeš "hotul" to je insta vin u svakoj raspravi.
    Ja ti se divim.
    Ajde što si pametan, nego što si i mag argumentacije

  10. Ukrstiti koplja sa tobom u raspravi "it is to court death" što reče onaj na kraju Avendžersa

  11. Al to kad napiše hotul, misli da je mnogo duhovit, a nas preostalih 12 na sajtu obrćemo očima. Gori je od onog što piše yeah yeah svuda.

  12. Hotul postalo deo uobicajenog interslenga ovde.

    Preostalo samo jos hotul uvrsti u recnik

  13. Da da, znam ovu reklamu.

  14. auuuu brate koja propaganda na bbc-u protiv Srba u Bosni

    https://www.youtube.com/watch?v=slnnVLGKeIM

    odavno nisam vidio goreg i pristrasnijeg priloga... od jednog medija koji, ima lafo neku reputaciju, sunce ti jebem ne miriši na dobro... koji spin... katastrofa

    Obratite pažnju i na akcenat koji su izabreli kad prevode ono što Srbi kažu...

  15. Da se vratimo na ono šutiranje mačke od juče, rekoh već da će ga pošteno izdegenjati sad zbog toga, makar i ovakvim fejspalm naslovima. https://rs.n1info.com/sport-klub/fudbal/antonio-da-li-je-to-sto-je-zuma-uradio-gore-od-rasizma/

  16. Burazer koji ga je snimao a koji igra u niželigašu Dag & Red dobio otkaz od tima hAHHAHAHAHHAH JEBI CRNCE

  17. Umesto macki istrika dzemper i plati letovanje on stopalom u bubreg tuc

  18. Da sam ovaj lik zuma sada bi platio kauciju vratim macku i do kraja njenog lajfa bi je hranio matijevic salamama za ljudsku ishranu.

    Tiha osveta

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.