Podijeli sa Vukajlijašima

  1. наравно можете да замислите колико би ме болео курац ако би напуцо неки излог хахаха ипак је то једном у педесет година

  2. Kako da idem try again sta je ovo

  3. Mora se čeka 24 sata na novu reč to je jedino što je sranje XD

  4. jedna interesantna ideja, što bi Englezi rekli Shower Thought

    Postoji način posmatranja stvari po kome smo svi mi 20-30 godina stariji nego što jesmo.

    Naime, običnmo se uzmima da je oplođenje, odnosno spajanje jajne ćelije i spermatozoida trenutak kad nastaje novo biće. Međutim, s obzirom na to da je jajna ćelija neuporedivo veća od spermatozoida i da od nje ustvari nastaje glavnina embriona, dok je spermatozoid značajan najviše zbog prenosa genetske informacije, oplođenje se može smatrati prosto događajem u životu jajne ćelije... A jajna ćelija, dakle ono od čega glavninom nastaje embrion (iako nosi samo 50% genetike), nastala je prije nego što se vaša majka uopšte i rodila, jajne ćelije nastaju od 8. do 20. nedelje trudnoće...

    Dakle najraniji biološki materijal, s kojim smo direktno povezani je ta jajna ćelija koja je nastala u materici vaše babe, prije nego što se vaša majka rodila. Ako od nastanka te jajne ćelije računate svoju egzistenciju možete si dodati 20-30 godina u prosjeku...

  5. ranije na pitanje... šta si radio 1970-ih - nisam bio ni u planovima

    sada

    Bio sam jajna ćelija, koja je čekala da bude oplođena.

    Dok je Armstrong po Mjesecu hodio, ja čučo u jajniku, nisam se ni rodio.

  6. Jajna ćelija od koje sam nastao, nastala je krajem 1957. I am ancient.

  7. Nije ni polovina, jer jedinka ne postoji uopšte prije oplodnje...
    A ovo što pišem je sprdnja...

  8. Zap moram te opomenem.
    Budi nezan prema pcelama.

  9. Policija u Oslu je uhapsila osamnaestogodisnjeg Norvežanina, koji je u sali za doručke u glavu gadjao vaflom osamdesetšestogodišnjeg nemačkog turistu, vikajući “LUFTVAFEL”.

  10. hahahhahahaha odlična fora

  11. Jedan malo kiseliji post

    https://youtu.be/Ay3A8QlFpdI

    https://youtu.be/QxKPakHr0Qg

    https://youtu.be/CncOTj6yD88

    Ova prepičkica na instagramu je: @njaa_njaa

    Ima momka nekog. Ne bih mu bio u koži. Mislim bih, zbog nežnog seksanja sa Sanjom, nego hoću reći da bih malo teže progutao ove romantične scene sa Pelinom i Milakom. Aj u 100 maraka da je već u svojoj glavi raskinula sa momkom i čeka još 10ak klipova da snimi da se probije malo pa će otići s nekim Miodragom Radonjićem (aka Baća Južni Vetar). Milak će napinjati da je jebe al neće uspeti. Čekam Pezosovo mišljenje.

  12. Maestro bre, što se uzrujavaš

  13. Sta je ovo jbt

    Reakcije sa zvukom

  14. Nije neka pička. Možda je za kuće ali da je neka ekskluziva, nije.

    Pritom Baća ima neku baš lijepu djevojku/ženu tako da joj na raspolaganju ostaje samo Ćićo.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.