Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Keyword ejduse pusi kurac iskace i pre true ejdusa

  2. Memedović u fazonu večeras u Poteri

  3. Glaso bih ga za predsednika

  4. Napraviše i ovu tragačicu na jebljivu pičku bog te jebo. Šta znači dobar šminker.

  5. Da sam ciganin sinu bih dao ime Azil

  6. Otkako konzumiram zobenu kašu za doručak, moje pražnjenje creva je čist užitak.

  7. VPN+DuckDuckGo+OperaIncognito

  8. pa šta drugo da koristim kad je onaj som ukinuo pristup internet explorerom ovde.

    https://cdn.discordapp.com/attachments/729859180101369889/946043213981048902/unknown.png

  9. radi mi arena premium 1 ide reklama adidas i ucini mi se cuo sam takmici se kao trans zena.

    jel neko ima pojasnjenje ili je to ovo
    https://ibb.co/gMHy4fV

  10. jbt nevera

    i adi i das se prevcu u grobu

  11. desava se da su u americi pogubili konce sa politickom koreknoscu, jer ako nekom kazes da je zena onda ne znas koj kurac da radis ako kaze da oce da se takmici u plivanju i onda se takmici sa zenama.

    i onda dodje i ispliva jebem li ga kolko bese, 17s brze od sledece na 500m (lupam, al tako nesto bese)

    i svi stali i niko ne sme da presece to glupiranje.
    ne znam oce li da ga salju na olimpijadu sad samo.

  12. pa idi i na olimpijadu koliko mi se cini

    neki djembeli se prebacio da baca kuglu al svejedno popusio.

  13. Bojkot, šta drugo
    Nego pičke svi ovi profi sportisti, dobra kinta za obično televizijsko šegačenje, nije vredno rizika razapinjanja medijskog

  14. pa kao i sa rusima i dopingom, ali i ovo sa noletom

    nema tu nikakve olimpijske ideje i stava zajedništva. Čisto roblje kao u stara vremena samo na moderan način

    duci simonovic puno toga u pravu

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.