Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Da bukv ovo femiinistkinje BOLI KURAC

  2. ma sve je ok, sto bi rekli imas potpunu slobodu da mlatis rukama dok ne dodjes do mog lica. totalno nebitno za sve dokle god ne krene da se koristi totalno nefer prednost koju imas kao neko ko je bio muskarac u sportu. to nije ok.

  3. Ako je sve drugo ok i to je

    Prava lgtb>prava zena>prava muskaraca

    Sustinski legit je da lgbt ponizava zene.
    Ovde to i vidimo. Cak mi je i ok ovo prema feministkinjama jebenim

  4. Guglam kako se jedu puževi, da ne budem ljakse u restoranu. Dakle, kliješta i viljuška. Golemo.

  5. Zasto se ne uvede opet smrtna kazna tipa za pedofiliju

  6. Kada je bila smrtna kazna za pedofiliju?

  7. Pa svakako je treba uvesti, umesto da coveka koga uhapse sa sto grama vutre i nekog ko je napastvovao dete osude na slicne zatvorske kazne, dobro gde mi zivimo i ko donosi zakone, postoji li neka pravna komisija ili ih sastavlja usati tetkin iz Kanade?

  8. Koji btw izjavio da nece IZ INATA da uskladi srpske zakone sa odlukom UN o kanabisu... Pazi ti taj nivo psihoze, mentalne bolesti i bezobrazluka da jedan pisljivi i uvek smenjivi politicar na javnoj funkciji ministra daje takve proizvoljne izjave po subjektivnom nahodjenju, pa jbt ko tebe sta pita, ispada da je narod tu zbog politicara a ne obrnuto, znaci naprednjaci su nam sprzili mozak za ovih deset godina RASRAFLJENI SMO

  9. Na dobrom si putu samo nastavi

  10. sere ovaj malo, akcentuje se tako na televiziji kako ne bi ni slucajno zvucalo kao nesto sto je reko neko juznije od beograda jer mi smo seljaci i nepismeni u odnosu na beogradsku gospodu, ko sto se da videti iz svake jebene serije kojom su ustvari sve to i napravili.

    popusi mi kurac beogradska gospoda.

  11. Da, i beograd se kaze na dva nacina. Beograd i breograd.

    Mada ova voditeljka sto ispravlja lika novosadjanka jbg.

  12. i novi sad nije daleko, i oni pokondirene tikve. ali ipak niko ne pobedjuje beogradske skorojevice u tom totalno neutemeljenom elitizmu.

  13. Kakvi bukv sve sto su naveli primer govori se kao i dole.

    Normalnim srpskim

  14. nemam pojma, ima x naglasaka u srbiji i koji god da cujem mi zvuci normalno. drugacije, al normalno, prirodno.

    kad cujem voditeljke i samourbano beogradjane, zvuci kao da se napinju da pricaju ko sto pricaju, ko da ce da se useru. i to ne ono kao da razvlace ko vi gore, ne mislim na to, nego nekako ti smeta usima, vidis da je nesto na silu tu.

  15. mislim, naviko sam se jbg, svuda je na tv, ali jeste tako

  16. Ide u prilog ovome sto prica ovaj teoreticar. Englezinovani srpski aromatizovan

    Nije iz naroda

  17. čerka ž mitorvica

    https://www.blic.rs/zabava/ti-si-najbolja-evo-kako-je-zet-zeljka-mitrovica-iznenadio-kristinu-milijarder-ilija/7msptmk

    preodvratni muž je napisao;

    Ti si najbolja, bebo - napisao je Ilija svojoj verenici u komentaru ispod fotke

    B E B O
    E
    B
    O

    VRATI SE

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.