Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Verovatno je vojvođanin poreklom, jebo ga salaš u dno dupeta.

  2. Jebalo te bagrenje sve će ti ih polomimo

  3. Vi ste samo vešto izmanipulisani od strane mene, prskam vam krv u oči iz čvabala, pavijani

  4. https://www.youtube.com/watch?v=v3O9vNi-dkA

    ovi jebeno nisu normalni.

    nema sanse da ne upadaju pod led ponekad, koliko se po skandinaviji zimi ustvari i koriste vodene povrsine za setnju, voznju, i zajebanciju. verovatno znaju da se izvuku bez posledica.

  5. mada zanimljivo izgleda za raditi ovako na otvorenom, samo da je deblji led malo :)

  6. Ovde i jučer sneg padao, onaj idiotski suhi, isto stiropol. A bilo pacijenata u decembru, razbijali led u luci, pa iz saune buć izravno u ledeno more. Kako ne pocrkaju, ne znam.

  7. ma dobro to nije opasno.

    ovo mi nije jasno sta rade ako pukne led 4cm tanak ispod njih, mislim da nema vise penjanje gore, ima lomis led do obale.

    a odozdo ces malo teze da ga polomis ako se podvuces :)

  8. to i ja radim sa saunom i ledenim tusom posle, nije uopste ladno kad se ispeces prethodno

  9. Nzm za Švicu al Austrija svaki spa centar ima bukvalno ispred saune ledenu vodu da se bućneš čim izađeš, kako čuka proradi druuuuye

  10. Wim Hof method drugari

  11. Ovo spada u ekstremen sportove

  12. Od nedelje ne spavam ko čovek, jeblo me pomeranje sata

  13. Ma vi ste meni nenormalni, radnim danom spavam ko zaklan taman da mi noć prije ispomjeraš bulju a ne sat..

    Ko bi reko da kancelarijski poslovi ovako umaraju, ko klinac sam mislio surfaš po netu i jebeš sekretarice kad ono medjutim..

  14. ma nije pomeranje vremena do spavanja. spavas ti i ovako krace ili duze nekad pa ako si umoran sjeban si jedno popodne i toliko.

    pomeranje vremena je sistemsko drkanje tela. prvo ranije ustanes, pa ranije doruckujes, pa sve sto ti se normalno dogadja u jedno vreme pocne da se dogadja sat ranije, ne samo fizioloske stvari, nego milion sitnih stvari koje obavljas dnevno/na 2 dana/nedeljno rutinski a nisi ni svestan, voznja, razgovor, kafa, kenjanje, rucak itd.
    isto i kasnije. aj objasni to, dobijes sat vremena duze spavanje, opet si sjeban.

    funckionisemo mi po nekom ritmu kao ljudi, sto vise ponavljas neko sranje to vise mozak ocekuje to u neko vreme, pa ako odjednom pomeris sve samo za sat vremena, telo krene da ti se buni, koj ti kurac covece, sto me jebes i to ne na dobar nacin.

    pomeranje vremena jedno od debelih gluposti covecanstva kog se drzimo, vise niko i nece, svi znamo da nicemu ne sluzi, al eto, ko sto reko, robovi smo navike, i nece ga menjamo i to je.

    a pricamo ovamo o kovid merama koje nemaju smisla nakon nekog vremena... :)

  15. I na popisu je nedavno aktivnih...

  16. Sto je tema dnevnjak zakljucana evo izbacili klip lajk lajk xD

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.