Podijeli sa Vukajlijašima

  1. btw iako se ne slazem sa triforcom u vezi ovih frekvencija itd koje mi deluju kao samanski rituali aka mistika sto kaze celt moram priznati da je ovo vrv tacno

    I gluv čovek može da je sluša i isti efekat će dobiti jer frekvencija ga dotiče tako i tako.

    to je frekvencija ona radi to, tako da celt argument is invalid

  2. Da, ljudi bili ateisti a trebalo im u životu malo više nego da na dva dodaju dva i da hranu pretvaraju u govna. Pošto su religija i tradicija krindž lejm zaostali šit za budale i ograničene seljake, a svi smo ljudi braća, zalepiše se za divne i prijemčive izraze i ideje poput spiritualnosti, univerzalnog, biti jedno sa kosmosom i svime, ispuniti potencijale, otključati čakre, integrisati energiju itd. Posle kad je vrag odneo šalu uhvatili se za nešto što može da im objasni šta se dogadja i da im usmerenje i, pre svega, smisao. Ne opstaje to bez razloga 2000+ godina iliti otpr. 30 ljudskih vekova.

  3. trebalo im u životu malo više nego da na dva dodaju dva i da hranu pretvaraju u govna.

    Znači retardi pa što ne kažeš odma

  4. uhvatili se za nešto što može da im objasni šta se dogadja

    Ne može jbg

  5. Ne opstaje to bez razloga 2000+ godina iliti otpr. 30 ljudskih vekova.

    Ja licno ne bih stavio znak jednankosti izmedju pravoslavlja i originalnog hriscanstva veze oni nemaju.
    Powerslavlje je, iz mog ugla abominacija:
    - male primesa originalnih hricanskih ucenja
    - malo vise primese proizvoljnih crkvenih zakona donetih na saborima u 3 i 4 veku pod uticajem cara i grcke filozofije
    - presvuceni domaci paganski obicaji pod sv Savom i drugima da se ucenje priblizi masama
    - lokalni obicaji i tradicija razliciti za svaki kutak balkana dodatni naknadno

    Da ne govorim sto se samo pravosljavlje iscepkalo na gomilu crkvica sa nacionalnim obelezjem, jos malo pa ce biti macvanska pravoslavna crkva pa sabacka pravoslavna crkva sa bombasem na celu itd. Kad se SPC bude prestala ponasati kao i svaka druga politicka partija pocecu da je uzimam za ozbiljno. Da se razumemo, isto vazi i za CPC da ne bude da sam ostrascen delovanjem SPC unutar CG

  6. Shmo prepusti se monasima da te iscupaju

  7. Mož mi ga čupaju ovog dole

  8. Shalim se naravno monasi su uglavnom kul likovi u usporedbi sa ostalim vernicima

  9. Nznm mene zanimau starci, Svetogorci itd, političari i vlastela me se ne tiču.

  10. da smo znali da se saberemo da izglasamo da se zove melkor

  11. ŠTO SE PROMENIO FONT ALO

    THE END IS NIGH

  12. Nas 12 da se saberemo hahaha

  13. ima ovde sa fejsbucima, ne verujem da i ovako vise glasalo da se zove djura

  14. https://vuka-forum.boards.net/

    probna verzija novog doma za ovu zajednicu. možda sam ja neki tamo žnj autor neznačajni, ali kad baš svakog drugog boli kurac da napravi novi dom, moram ja, sve moram ja sam.

    molim vas, ne koristite ga dokle god pravi vukajlija još uvek postoji.
    ime ovog foruma novog nije "vukajlija" već "vuka-forum" da me onaj dobri čovek ne može tužiti što kradem ime.

  15. pa jebemulebac, pored zivog redita, diskorda, x kuraca sto su prijatni za oko i za koriscenje, cemo da se selimo na forum a-la 2002, sa ejdusom na vrhu

  16. da, upravo tako. da li bi radije na anu ili na ovo govno sa ejdusom na vrhu?

  17. moz dotvorimo neki sabredit

  18. Redit odvlači pažnju previše

  19. tako je. mi smo zaostala stoka čije je mesto na forumu.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.