Prijava

xaxax ovo je sjajno

Manchester United created Sergej Milinkovic-Savic to make it seem like they’re interested in buying a midfielder each summer

sergej milinkovic savic ce karijeru zavrsiti u laciju, sa platom koja ide na dole i pozajmicama u salernitanu, kremonu i pijadinu paz sta vam kazem.

Radio pecurke prekjuce na adi bojani na nudistickoj, sluso father john mistija, bukv najbolji osecaj u zivotu

Jel si dobio otkrovenje gde je ferari skrenuo levo od albukerkija ove godine i sta je resenje

radio sam pecurke prekjuce sa arkanom na kipru na nudistickoj, slusao ipceta i sabana, bukv najbolji osecaj u zivotu

boh je

El ima dobre gole pičke tamo?

Sabana
Ipce je kurac batke jasar je bolji npr al je ovaj poginuo mlad pa sad kao uuu legenda bio da je samo ostao ziv
Kao i Toma kockar i propalica
Saban je tata pa deset prazno
Upravo gledam dokumentarac neki i suze mi oci onako krijem pogled od zene da mi se ne smeje

A dosta je bio jak Ipče al ga odno rokenrol

Ali Šaban
Je ipak Šaban
GOAT

Saban goat +100 + 1 jer je ciganin iz sapca pa samim tim je bolji do drugih ljudi po svemu da zbog tog mesta rodjenja bolji je jer je iz sapca nate

Šaban babo, nema mu ravnog u emociji svaka pjesma izranjava

Meci mnogo bolji izranjavaju

Hiljadu ipo učesnika, celokupna ne-romska populacija mesta “Šabac”

- Nije pohvalno govoriti o psihičkom stanju, pogotovo preminulog. Također, moramo znati da živimo u Crnoj Gori, da su Crnogorci poznati po svom temperamentu, naročito na Cetinju. Vrlo obrazovani i gospodski ljudi, Cetinjani i Nikšićani i uopće svi Crnogorci. Oni su hrabri ljudi, imaju izrazit humor, poznato je da svaka zgrada na Cetinju ima svoj naziv i svaki psihijatar mora poznavati mentalitet sredine, odnosno te osobe. Ako usporedite mladića iz Vojvodine i mladića iz Crne Gore iz bilo kojeg grada, ono što radi mladić iz Crne Gore, ono što je nama normalno, ovom mladiću iz Vojvodine će biti nasilničko ponašanje. Što nije tako, to je nama jednostavno u temperamentu - rekla je doktorica Purlija prilikom gostovanja na RTCG-u.

Watafaaaaaaaaak

Kreno redom da puca.

"Eh, pa takvi smo ti mi Cetinjani hehehe"