Prijava

Nego glup je srbin, zaboravlja ko je vozio kosovare u bg, ko je organizovao kontramiting i insistirao da dodju kosovari u tom broju bas pred sam istek roka za formiranje vlasti u tim srpskim opstinama dole.

Ma kakvi Kirk ništa od toga, izvalili su ljudi situaciju odmah na startu. Nije to ništa novo, bilo ono sa tablicama, pa vojska na granici itd. Moroni će ostati moroni, ali oni ne idu na proteste svakako. Zreo je za pad i to je to. Potrošio je sve trikove.

Drugo, i jako važno, opozicija se ujedinjuje, oko istih stavova

- da izručimo Kosmet
- uvedemo sankcije Rusiji
- okrenemo se skroz EU i poštujemo sve njihove norme
- organizujemo prajd ako zapovedaju...

Što ih sve čini jako primamljivom opcijom za šefove sa Zapada. Vučić je potrošen, a ovi su evo sad uskočili, sve ovo navedeno sproveli bi koliko sutra, i imaju veliku podršku naroda za sve to. Te stvari jebu žvalu sad jako, kompromitovao se, ne mirišu ga baš previše tamo napolju, a ovi su ugladjeni, civilizovani, novi...I spremni da odrade posao sa daleko manje buke i drame. Putin će ga prvi pustiti niz vodu, jer okleva da stane uz njega, na šta nas je Kremlj i upozorio bio.

Bio je medjed Dodik kod Putina sad pre neki dan, doneo instrukcije, zatim izbio ovaj incident - sve su to ljudi odmah skontali. Ne prolaze više neke stvari.

Drugo, i jako važno, opozicija se ujedinjuje, oko istih stavova

- da izručimo Kosmet
- uvedemo sankcije Rusiji
- okrenemo se skroz EU i poštujemo sve njihove norme
- organizujemo prajd ako zapovedaju...

Не знам јел ово истина али буквално ништа што ваља за државу не доносе хвала ти боже што пропадамо

Drugim rijecima ono sto max 2% stanovnistva podrzava a ostatak prezire. Jebeno ce nas natjerati da pocnemo podrzavati Vucica, gamad drugosrbijanska

Melk prizvao si muju ovim spominjanjem dodika

буквално ништа што ваља за државу не доносе

Donose promenu, i donose to da ovaj padne i da se sa njim, njegovima i tom politikom konačno obračuna. A i lakše ćemo ih zameniti nego ovo govedo. Uostalom, nije Tadić postavio gejšturu za premijera nego ovaj, ovaj izručuje Kosmet takodje, potpisao gomilu štetnih sporazuma sa EU...U krajnjem slučaju, neće biti gori od njega.

Napraviću jednu digresiju, kao milion puta pre, mada sumnjam da me je iko čitao, sada bih volela da me pročitate.

Nikada u životu nisam imala period kao skorašnji, pored svih užasa o kojima već znate.
Taj period naučio me je, smatram, duboke životne stvari. Većinu njih već sam znala, ali sam ih zanemarivala. Postala sam svesna, sasvim sam osvešćena. Ne znam gde sam spavala ali sam probuđena. Podrobnije ne želim da objašnjavam jer je negativno, a odlučila sam i naučila da negativnost više nikada u životu ne bude ni moj stav, ni moj put.

Velikom broju vas dugujem izvinjenje, i ovom prilikom ga najiskrenije upućujem. Želela bih da mi eto, negde oprostite na prevelikoj iskrenosti i na previše negativnosti. Smisao života je učiniti da se ljudi osećaju bolje u vašem prisustvu - ne lošije. Žao mi je zbog svake loše reči i ako su iste ikoga povredile, još mi je više žao. To je bila moja nemoć, mada nisam nikada smela da joj dopustim da me obuzima.
Duboko se izvinjavam još jednom.

Ako ponekad svratim, imaće to normalan ton, i sasvim drugačiju notu. Nisam zaboravila nikoga od vas iako nisam ni priparila ovom sajtu sve vreme. Žao mi je što sam dopustila da moja unutrašnja krvarenja poplave ovaj sajt.

Želim vam dobro zdravlje, uvek, zauvek. I svako dobro ovog sveta. Nikada nikoga nisam mrzela iako je mržnja često vodila moje dijaloge i monologe. Naučila sam lekciju vrlo dobro, budite sigurni.
Svima ću poslati po zagrljaj, kome je oduran neka ga baci u smeće ili okači negde, možda je potreban nekome ko je sada tamo gde sam ja bila.

Najiskrenije poštovanje. ❤️

извињење прифаћено такође добра здравље увек и свако доброо овог света.

Donose promenu

хааахаххахахахахахахахаха

- da izručimo Kosmet
- uvedemo sankcije Rusiji
- okrenemo se skroz EU i poštujemo sve njihove norme
- organizujemo prajd ako zapovedaju...

јбт какав иновативан програм једина добра ствар код овога што смо од русије отписани у сваком смислу па санкције не вреде ништа пошто су већ уведене
прајд ко прајд боли ме курац ионако се одржава у БГ септичкој јами србије
а ЕУ смо већ окренути значи доносе ништа каква промена какви бакрачи

Da ali sad imaš ekipu koja bi to def. da sprovede, Rusiju koja se degradirala atakom na drugu suverenu zemlju, i masu naroda koji se napatio zadnjih godina i jako bi sad da se sve to reši.

Rusiju koja se degradirala atakom na drugu suverenu zemlju

хааааааааааааааааааахахахахахахахахахахахахаххахахахахахахахахахахахахахаххаахахаххахааххахахахаххаахаххаахахахахахахаххахаахахаххахаахахаххаахахахахахахахахахахахахахахахахах

Sad nam bio Rockwell B-1 Lancer u posjeti

Kakvo remek-djelo vojne industrije, sjebo sam se

stari je to avion.

gde si ti, na aerodromu negde?

Ma imali Ameri neku vojnu vjezbu s OS BiH pa imali nizak prelet iznad grada, bas se lijepo vidjeli ali zvuk je premoćan.

Param Parchard
Cara folover

pre 8 sati

kamenofil
Carleuša

loooooooooool

Al sto se kameni iscimao da mi objasni true carleusin story ahahhahah

IsCimAo

Na profilu te spodobe sam i video taj tekst.

Ali ako će ti biti lakše, poverovaću da si ljuto trolovao, a ne odvalio onako bumerski i fejlovo, zloćko jedan nestašni.

Kamenofil folover takodje. Kameluša