Prijava

lolo smo se ukljucio u spiku oko 3x3 basketa

Sve je to manji problem od raznoraznih e govana i pojacivaca ukusa.

Ne razumem zašto ljudi ne bi jeli sve što je prirodno u piramidi ishrane.... Ali dobro, poštujem. Sigurno neću nekog terati da jede na silu išta što ne voli ili ne može. Meni su pečurke bolje od mesa, isto mnogo toga. Nisam ni vegan ni vegetarijanac - samo tako volim. A meso volim samo ono baš delikatesno, da se topi. Čim je žilavo adio od mene. Em me davi, em mi se zavlači po zubima, em me zaboli vilica od žvakanja .... Jeste Plidu - sirotinja je i Bogu teška.

Ali zato ajvar na leba i sir, pa prebranac što kaže Celt, pa paprike punjene krompirom, uh ta posna jela ... njam, njam. Verovali ili ne volim da jedem koprive. Ne zato što nemam para nego zato što prosto volim. Znam hiljadu načina da ih spremim da mi budu ukusne i plus su veoma zdrave. Volim tako. Jedina mana moje ishrane su debilni slatkiši. Ajde kad ih sama pravim, ali ovaj kupovni otrov to je živi otrov. To čak nije ni saharoza ... ko zna koji je k...c.

Molim recept za bilo sta sa koprivama, easy varijanta

Koprive mi se zgadile negdje sa saznanjem da rastu na najprljavijim mjestima, bukv gdje ljudi istovaraju šutu i neku prašinu eto plodnog tla za koprive

Kapiram ja da se koprive beru na čistom ali čim to buja i među smećem, ne jede mi se.

#unpopularopinion

E za ovo udruženje što kompromituje dilere znam od ranije, svaka im čast.

A ja to berem u šumi, jeste rastu i pored nasipa i kanala, na svim ogavnim mestima, ali odeš lepo tamo gde znaš da su čiste. Kad ih već blanširaš minut sve bakterije su crkle ...

Plidu da li si objektivan jbt

Kopriva svinja biljka loooooooool
Gde vidi neku prljavstinu evo nje da uziva ahhahahahha

Hahahahhahhaha kopriva svinja biljka ☺️ hahahhahaha kopriva pomijara

Ovo za svetog savu, policija 10god ne menja dilere da je udruzenje gradjana raskrinkalo mrezu, znaci svaka baba zna

Neazurna policija, to mora cesce da se vrsi smena a ne ovako da bode oci

Pa sve što praviš sa spanaćem možeš i sa koprivama. Gledaj da su sveže i čiste. Opereš, potopiš u kipuću vodu na minut, dva. Potom ih propržiš na ulju, najbolje palmino, maslinovo ulje nije za prženje. Ako nećeš da se kupaju u ulju onda ga dodaj na kraju kad ih prodinstaš recimo sa pirinčem, lukom, šargarepom ... ja volim crveni luk.
Stavim biber, stavljam razne začine jer ih mnogo volim, uglavnom probaj sam umereno da ih začiniš onim što voliš jer ja preterujem ☺️ Šta znam ja jedem i što ljudi ne vole da vide na slici. Boraniju na primer.

Kopriva svinja biljka

Sad ces da mu je ogadis jos vise, svinja = haram

sve biljke najbolje rastu iz govana jbt...

Anonimno spemovati s plakatima po svim gradovima

Govna = prljavstina, sut i gradjevinski otpad

Sad ces da mu je ogadis jos vise, svinja = haram

Gotovo je sad Mujo, asocijacije je stvorena. Koprivo, daleko ti kuća..

Сталкep
Anonimno spemovati s plakatima po svim gradovima

Nemoj vlast da da skonta foru pls

Odličan recept je izdinstati koprive, pustiti da se ohlade, pomešati s krem sirom i time puniti šaumrole tj. puniti lisnato testo bilo koje.

Ovo udruzenje treba da dobije stiches jer su snitches kao i vi koji ih podrzavate.

houltu9l
Ovo udruzenje treba da dobije stiches jer su snitches kao i vi koji ih podrzavate

TELETINA