Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Sećam se kad sam igrao Ikariam, i uzmem neko ostrvo a pristupim klanu koji je na drugom kraju sveta.

    Opkoljen sam bio neprijateljima a ovi moji me naoružavali da mogu da me koriste kad napadaju.

    Koje Izrael jasam.

  2. Haha Thilmo igro Ikariam, koliko mi je ta igrica iskakala kao ad na internetu tamo 2010 ali je nikad nisam igrao

  3. Albanci imaju veze sa Ilirima koliko i Norvezani sa Ujgurima otprilike

    a imaju mujo jbg to ne možemo da im oduzmemo kolko god kmečali, potvrđeno je i genetikom i jezikom koji govore

  4. Stop deilirizaciji albanaca

  5. Oćeš da kažeš da Geri Çipi i Igli Tare nemaju prototipične ilirske lobanje i da ne možeš da ih zamisliš kao Illyrian Peltasts u rome total war?

    Ne bih rekao

  6. Ala se osrasmo ovde, mi koji ne poznajemo ni jednog Jevrejina ili Palestinca u životu bukvalno.

  7. Znam da vas previše ne zanima, ali ono od čega polaze i jedni i drugi je, u prvom redu, vera. Ostale opipljive i faktičke stvari su manje bitne, zato ti narodi tamo uostalom tako lako i ginu i neće da se mrdnu odande. A vera kaže da treba da se podigne treći Solomonov hram i tamo u jednom trenutku ustoliči antihrist, do tada je kugla manje-više status quo, ratovi, nepravde, užasi svake vrste...Ali ne baš kraj. Medjutim

    https://www.youtube.com/watch?v=thl-i5Lbxp0

  8. Znam slovima jednog (1) ješu, što me čini stručnjakom za ovu specijalnu operaciju

  9. Pa dobro mozda i znam neke Jevreje,rasuti su po svetu,Palestince vec ne znam LOL

  10. Ukratko

    Sveto pismo pominje da će se u zadnja vremena neki događaji odvijati u hramu u Jerusalimu (Danilo 9:27; Matej 24:15). 2. Solunjanima 2:4, govoreći o Antihristu, kaže: „Koji se protivi i diže na sve što se naziva Bogom ili svetinjom, tako da će sesti u hram Božiji i samoga sebe predstavljati — da je on Bog." Pre nego što se dese neke stvari u zadnjim vremenima, hram mora da postoji u Jerusalimu. To će biti treći hram – prvi je bio Solomonov, drugi Zorovaveljev, koji je Irod kasnije proširio.

    Još uvek postoji „mali problem", a to je islamska Kupola na steni koja je na mestu gde je trebalo da bude jevrejski hram. Muslimani veruju da je ovo mesto sa koga se Muhamed uzneo na nebo i tako je postao najveća islamska svetinja. Sa obzirom na današnju političku klimu nezamislivo je da bi Jevreji preuzeli ovo mesto i tamo napravili hram. Međutim, pre ili tokom Velike nevolje hram će biti izgrađen, najverovatnije zbog Antihristovog zaveta sa Izraelom (Danilo 9:24-27).

  11. Ala se osrasmo ovde, mi koji ne poznajemo ni jednog Jevrejina ili Palestinca u životu bukvalno.

    pricaj u svoje ime brt

  12. potvrđeno je i genetikom i jezikom koji govore

    I Tesla je bio Albanac, cuo sam isto potvrdjeno

  13. Kažem opet ljudima nije baš tako važno i pomalo je sve to krindž, ali nekim krajnje uticajnim ljudima je stvarno bitno da organizuju ovakve neke stvari. Rekreacija kapije boga bala (pominje se čak i u Bibliji, onaj što su mu prinosili decu na žrtvu), iz nekog razloga je bila postavljana kojekude po svetu, London, Vašington...I okupljala brojne vidjenije ljude, tipa Borisdžonson, mislim Obama itd. Ima tamo i kojekakvih objašnjenja zašto je to bitno da se radi i šta tačno predstavlja, ako nekoga zanima mož da potraži.

    https://www.youtube.com/watch?v=pelZ_aLKvzA

  14. Ala se osrasmo ovde, mi koji ne poznajemo ni jednog Jevrejina ili Palestinca u životu bukvalno.

    Ja sam odrastao sa likom koji je tolika cicija da ga zovemo Džu gaj, ne znam da l' se računa lol.

  15. Mada opravio se, sad je otišao na drugu stranu, čašćava previše. Tako da ne znam jevreje ok.

  16. Imamo i mi te mitove o poreklu,neki kazu da smo od Kelta naslednici ima i neko kaze da smo od Vikinga LOL
    Tako ja gledam i na to da su Albanci Iliri.

  17. Pa ja živim u naisusu lol

    Gde zabodeš lopatu nađeš grobnice i kuće iz rimskog carstva, centralna stvar u gradu nam je turska tvrđava. Koja je sagrađena na ostacima rimske. Xd

  18. Iluzorno je pričati o pravu nad nekim komadom zemlje na osnovu porekla.

"Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga www.vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“."

Ekonom:east Magazin | 03. Februar 2011.