Podijeli sa Vukajlijašima

  1. AvvI
    Bilo nas je mnogo malo. Ali ne možeš da utičeš na masu, naročito kad je prestravljena. I kad ne misli svojom glavom.

    tako je, preplašili se igle i par videa sa youtub-a. Ja sam isto u startu bio veliki protivnik, međutim sada kada vratim film naravno da bi se vakcinisao jebeš ti glupiranje. Najgori su mi oni koji 10 godina zadrže jedan isti stav i pametuju li pametuju. Bukv iskaču na svakom ćošku.

  2. cara lalos MaNiPUlisE

  3. Perfidno kao da je procitao 1984 knjige u zivotu

  4. Rekao bih da ljuto offtopikujete ali se sjetim da sam na temi “podijeli s vukajlijasima” na sajtu vukajlija i shvatim da taj izraz nepostoji ođe

  5. I ti Celte ne mogu da te razumem, preporuči čoveku neke laganije knjige, potkrepiće se ovde kojekakvim znanjem pa smo ga stvarno najebali onda.

  6. ovako prolazi kroz naslove FOTO VIDEO

  7. jbt kako ste me izvalili a bio sam oprezan, situacija je trenutno takva da kada bi me videli na vakcinalnom punktu rekli bi mrš

  8. Ma sta ce cari knjige ima on tu namazanost seljacku vojvodjansku reko vam je

    Vidis mene celta i melka, citamo ali slaba vajda, “bivamo manipulisani kao hotuli na temi”

  9. ovako prolazi kroz naslove FOTO VIDEO

    :D

  10. al moram svečano da kažem da mi je drago što su svi koji su vakcinisani dobro prošli, da su sve one priče o najebu od vakcine fail, srčanim udarima trombovima, magnetizmu šta sve ne ispale na kraju prazna priča. Super je sve

  11. Mene pita
    Štasamčito

    Ili sam se prvi setio ili evo ne znam.

  12. I ti Celte ne mogu da te razumem, preporuči čoveku neke laganije knjige, potkrepiće se ovde kojekakvim znanjem pa smo ga stvarno najebali onda.

    Neodgovorno se ponašaš, Celtinjo.

  13. ima on tu namazanost seljacku vojvodjansku

    al moram svečano da kažem da mi je drago što su svi koji su vakcinisani dobro prošli, da su sve one priče o najebu od vakcine fail, srčanim udarima trombovima, magnetizmu šta sve ne ispale na kraju prazna priča. Super je sve

    O tome upravo i govorim, spojiće se ta narodna lucidna mudrost sa prefinjenom knjiškom razboritošću; ajd što će od nas ovde da pravi male majmune, bolje nismo ni zaslužili, nego će i u RL da primenjuje novostečenu moć, a svet za to nije spreman.

  14. Kad krene sad da se štanca oružje izrailjsko biće uzi na akciji jeftiniji od pola leba s majonezom

  15. O ovome ti pričam brate Čevu

    https://n1info.rs/svet/video-vratite-se-u-gazu-okrsaj-suprotstavljenih-demonstranata-na-ulicama-njujorka/

    Vratiti lepo i jedne i druge dole u zavičaj, pa neka rešavaju sporove kako znaju i umeju.

  16. lucidna mudrost xd

"Vukajlija je jedini i najveći rečnik slenga i idioma u srpskom jeziku."

ZabavniPark | 18. April, 2010.