Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Ko je rekao da sve ređe svraćam? Da ga poljubim usta ☺️☺️☺️

  2. (samo se nemoj vakcinisati tako brzo kad bukne nova pandemija, sacekaj da se i s p i t a)

    Oo ide spisak knjiga za plidua

  3. samo se nemoj vakcinisati tako brzo kad bukne nova pandemija, sacekaj da se i s p i t a

    dobro je cuti, preterah nekako ovu vakcinu bez ikakvih posledica kao i svi ostali ljudi koje poznajem koji se vakcinisali.

    mora da smo neka zilava sorta, ne ko ovi lalosi sto pravljeni sa surutku pa ako prime vakcinu odma padnu u postelju da umru, jebem li ga.

  4. I ja sam se vakcinisala i to među prvima, ne znam čemu rasprava o tome uopšte...

  5. dal podrzava izrael ili palestinu, rusiju ili ukrajinu

    Brate ko smo ti i ja da podržavamo bilo šta od toga, ginu ljudi jebote, i tek će da ginu po svoj prilici. Ovo mi je neverovatno

    https://www.youtube.com/watch?v=SxKy2FoI8sE

    Da mogu sedim kući, pijem kafu i gledam rat uživo bukvalno, ginu ljudi ja češem jaja na kauču i razmišljam da li za doručak da jedem tost ili neki smuti da napravim. Čovečanstvo jebeno

  6. AvvI
    I ja sam se vakcinisala i to među prvima, ne znam čemu rasprava o tome uopšte...

    +1

    Skroz suluda situacija

  7. Jebem li ga, ne shvatam šta treba da imaš u glavi da smatraš da mogu vakcinom da te čipuju, promene ti svest, otruju te i ko zna šta sve...

    I busterovane smo i ja i mama i baba. I šta?

    Mnogo gore bi podnela ono govno koje sam svakako morala da preležim. Bukvalno sam lazila kao bubašvaba, toliko slaba sam bila. Mogu da mislim kako bi bilo da se nisam vakcinisala i unela u organizam to kolko-tolko...

    Kakvih umova ima, ozbiljno ste za posmatranje

  8. A na topčetu navijanje sve u 16

  9. Jbg Caro izmedju romantike i boce, žena izabrala bocu.

  10. To smeće, ta korončuga - svakako nije prirodna tvorevina. Kad već moraš da ga uneseš biraj da ga prvo uneseš u dozama koje će te pripremiti za smrdljivu manifestaciju boleštine. Jer nepripremljen i prvi put susretnut sa tim stvarno možeš da krepaš 90:0.1 posto nego kad si vakcinisan. Farmakomafija je na sve mislila. Između dva zla biraj manje jbg

  11. Svašta bi bio u stanju da poverujem ovde al avii da se vakcinisala auuuu brateeeeeeeeeeee

  12. Fala ali život mi je draži od romantike. Oko mene su umirali zdravi mladi ljudi koji nisu hteli kod doktora i smatrali da im nece biti ništa - sportisti, bilderi, radnici ... Oni koji su pretekli odma nakon toga su se vakcinisali brzinom svetlosti. Toliko.

  13. Nek se goni, i nek se ne ponavlja. Ko je priziva neka je leži sam. Pu!

    A ovo - Plastelina je odavno usrala motku.

  14. Fajzer da. Sve tri doze. Od prve mi nije bilo ništa, druga doza je bila ozbiljno lomljenje kostiju

  15. Ali to je trajalo 6-8h. A kad sam uvatila govnjivu bolest nakon što je isteklo više od pola godine posle bustera trajalo je 6-8 nedelja. Jedne noći išla sam na kiseonik. Glava - to je nesnosna glavobolja bila, kao da mi je neko steže obručem. Nema voljnih pokreta, bauljaš kao zombi. Nema čula - osim vida. Čak i dodir - kao da me metal pipnuo a ne ljudsko biće. Čuma, kuga, i rospija. Nikad više Bog ne dao da iskisim to, fala Bogu majka i baka mi nisu uhvatile, ni dete, otišla sam u kuću u banji.

  16. Uf, zajebana priča.
    Jebiga, razumem te, dobro si postupila. Svakako je bolje vakcinisati se i sprečiti dalja sranja da se razvijaju, bar znaš da si zaštićen pa i 5% je neki procenat, bolje nego ništa u SVAKOM SLUČAJU.

    Verovatno bi sve bolje prošlo da su se i drugi pravovremeno vakcinisali, jbg vi koji ste preuzeli rizik ste živi zid napravili prema virusu i uveliko smanjili dalje napredovanje virusa.

  17. Bilo nas je mnogo malo. Ali ne možeš da utičeš na masu, naročito kad je prestravljena. I kad ne misli svojom glavom.

    Ima li kod vas zime? Ovde, vala, zahladnelo veoma. Posle miholjskog leta naglo umotavanje u ćebad. ☺️

  18. dobro je cuti, preterah nekako ovu vakcinu bez ikakvih posledica kao i svi ostali ljudi koje poznajem koji se vakcinisali.

    nisam antivakser ali mnogi koje poznajem koji su se vakcinisali su se svejedno razboleli od kovida, dakle ne samo pozitivan test nego i jača prehlada koja je trajala više dana i posle još neki longkovid simptomi tipa slabost, vrtoglavice, gubljenje čula mirisa i ukusa itd još mesec-dva posle prvih simptoma. pričam o potpuno zdravim ljudima bez ikakvih hroničnih problema. jel bilo i kod tebe takvih?

"Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju."

Kurir | 20. Februar 2011.