Podijeli sa Vukajlijašima

  1. O ovome ti pričam brate Čevu

    https://n1info.rs/svet/video-vratite-se-u-gazu-okrsaj-suprotstavljenih-demonstranata-na-ulicama-njujorka/

    Vratiti lepo i jedne i druge dole u zavičaj, pa neka rešavaju sporove kako znaju i umeju.

    Rastopio sam se, odoh na tavan da nadjem onaj kačket “I srce NY” :-D

  2. Nije Hamas iranski. Ovi iz Hamasa su Suniti, njih podržava Saudi Arabija i ostale arapske države, koje su na nož sa Irancima. Hezbolah u Libanu je proiranski, jer su Šiti,kao i Iranci.
    i ja bi reko ovo, kako iranski?

    https://coopwb.in/info/how-is-hamas-financed/

    Šta sad vera ima s tim?

  3. Kate više ne volim
    Kate više ne volim

    Cenim da gospoda sad guglaju neki dokaz da Hamas nije iransko pseto.

  4. ma jok, ja iskreno nisam imao pojma, ono mi izgledalo logicnije nego da je iranska kucka, sto videh u medjuvremenu i nezavisno od ovoga sto kacis.

  5. Jebi ga ali tako je.
    Ajmo dalje.

  6. Kaže čovek na jućubu hamas dobije od Irana godišnje sto miliona, Izrael od Amerike 3.4 milijarde. Kaže isto da su S.Arabija i Izrael napravili kojekakve korake ka približavanju i normalizaciji odnosa, što Iranu nikako ne odgovara, te su pokrenuli sve ovo. Ima smisla. No istina je i to da je ove godine ubijeno nikad više palestinskih civila. Ubijen i onaj dečak mali lepi od 2-3 godine pre tipa dva meseca.

  7. Sve pocelo sa tim festivalom koji je na granici sa Gazom. Koja verovatnoca je da pravis recimo exit festival u presevskoj dolini opkoljen kozojebima

  8. Ovaj mali andjeo https://www.bbc.com/news/world-middle-east-65812442

    Koja verovatnoca je da pravis recimo exit festival u presevskoj dolini opkoljen kozojebima

    +1

  9. Ne kažem, rispek za Palestince.
    Da li su potlačeni - jesu.
    Da li može da se povuče neka paralela izmedju njih i Srba trenutno - može.
    Da li bih pokušao da odgovorim svoju decu od učestvovanja u tom sukobu - bih.

  10. Da li bih pokušao da odgovorim svoju decu od učestvovanja u tom sukobu - bih.

    Da li bi pokusao da odgovoris tudju decu je true pitanje

  11. Zasto neki naprasno počnu da drkaju na amerikance i nato kada treba tući nejač po pojasu gaze a kad isti ti amerikanci podrzavaju i odrzavaju ukrajinu ili kosovo, onda je to “udruzeni zlocinacki pakt” ?

    Dokaz da je velika većina ljudi pristrasna kako u ovom tako i u svakom drugom sukobu.

  12. Evo ga onaj cara što ne čita

  13. Bas se najvise sada kmeci za ovim prepickama sto su ih ne znam kako bi to nazvao, kidnapovali ubili silovali, i to se najvise fura kroz medije.
    Ovo delo gore od svih lansiranih bombi, a ta corba vec debelo smrdi

  14. Bas se najvise sada kmeci za ovim prepickama sto su ih ne znam kako bi to nazvao, kidnapovali ubili silovali, i to se najvise fura kroz medije.
    Ovo delo gore od svih lansiranih bombi, a ta corba vec debelo smrdi

    Realan prikaz situacije.
    Preljubazne džu bičarke..
    Nek im je laka crna zemlja.
    Šteta.

  15. Da li može da se povuče neka paralela izmedju njih i Srba trenutno - može.

    mozda izmedju njih i ljudi iz krajine. ili sa kosova koji su nasilno isterani. gro srba, ne.

    isterivali ih iz kuca izraelci

  16. židovi govna hitler bio u pravu

    nije da mudžahedini nisu govna ali dosta manje kubnih metara je u pitanju

  17. naravno to ne opravdava ovo sto sad rade palestinci, tj hamas, koji je naoruzao ljude i pustio ih da divljaju po izraelskim naseljima i ubijaju redom, pa kad naidje vojska, bezanje nazad u gazu. onda slike kako izraelska vojska bombarduje grad.

    mislim da je to i jedini cilj, da deo sveta koji podrzava palestinu vidi kako izraelci bombarduju naselje. politicko/medijski cilj uz gomilu zrtava.

    jer ne znam koji je drugi cilj, da isteraju sve jevreje iz izraela polagano, ili sta?

  18. Ajde xeзно ne prdi, kakav hitler

  19. kapiram da je to neki konacni cilj, da vrate izraelu isto sto su oni uradili na kraju. da nasele ponovo haifu i telaviv.

  20. Jos jednom na povrsinu isplivala licemjerna evropa, obustava pomoci palestincima zbog sranja koje je napravio hamas..

    Bitno je da je protok ukrajinskih kurvi neometan ali nema veze, izbjeglice s istoka svakog dana pristižu na tlo evrope hehe

"U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”."

Mondo | 25. Novembar 2010.