Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Nije bilo zena osim njihove keve.

  2. Incest hotule. Nema to veze s religijom, naše gensko nasljeđe se bazira na incestu. Ljudska bića su dobrim dijelom svog postojanja živjela izolovano, i “parila” se međusobno

  3. Ali Plidu ovo je biblijska prica,ne sme tu incest.

  4. zapravo baš zato što je biblijska priča MORA incest

  5. Lol brt bukv pise: 8:15 Tada reče Bog Noju govoreći:
    8:16 Izađi iz kovčega ti i žena tvoja i sinovi tvoji i žene sinova tvojih s tobom

  6. Putin CAR Srbima se ne moze vladati necete nas slomiti

    https://youtu.be/eA_WOZOOWKQ?feature=shared

  7. Negdje sam čitao kod ovih ateističkih knjiga postanka svijeta koje se baziraju na nauci i biologiji, da se geni prilično brzo “razrijede” kod ljudi unutar jedne loze, tako da je priroda “podupirala” incest kako bi produzila opstanak ljudske rase.

  8. Ne znam kako su se religije distancirale od incesta kada je postanak baziran na tome i u svetim knjigama ali vjerujem da su zabrane istog dosle nakon odredjenog vremena a ne momentalno kao npr kod nas kuran se pisao vremenom tkzv “trajanja objave” - 23 godine putem meleka dzibrila (gabriela) pa je tim procesom doslo do zabrane određenih stvari

  9. Po bibliji i kuranu nije za to zasluzna priroda sama od sebe nego prosto su ljudi tad bili blize savrsenstvu, ziveli po 800, 900 god tako da nije bilo problema kao danas ako bliski srodnici imaju potomstvo. Mozemo razvodniti pricu da su onda i Ada i Eva tj Adem i Hava giga incestoidni siktavci opnokrilci jer je ona nastala direkt od njega :)

    Tako je, dosle su nakon nekog vremena, kao i zabrana da se ima po sezdeset zena (da bi se na pocetku tj nakon potopa pogotovo ubrzao rast populacije) na koju se ovi tvoji oglusavaju hehe

  10. Pa dobro kod prvih ljudi koji su ikada postojali tu naravno da je bilo incesta i po nauci i po religiji.

  11. Jebu se prvi muskarac i zena i njihova deca nemaju izbora nego da se medjusobno jebu i njihova deca itd.

  12. Ne znam kako su se religije distancirale od incesta

    Pa nisu, nego su lupali zauške za previše raspitivanja o integritetu narativa

  13. Hahahahahahahaah jao ovaj Hotul ili kako već je biser za sebe

    Sve što postoji i ne postoji < teletina

  14. Koga boli kurac za situaciju na istoku ovde je drugi dolazak Isusov

"vukajlija.com ide kaj mene na bookmark hahahahahaaa #ROFL"

@rmucev | 20. Oktobar 2010.