Podijeli sa Vukajlijašima

  1. zna li neko sta je sa astralima jel su zivi.oni su bili na tom festivalu i cosmosis cini mi se.steta ako su ubili kosmosisa

  2. Astral Projection? Nemoj samo da mi kažeš da je Astrix bio tamo krv ti jebem

  3. nije on.astral projection da, oni su bili ali ne verujem da su bili kad su ovi napali

  4. ova mu mnogo bolja: https://ncase.me/trust/

    Jeste dobra, nema šta.

  5. i nije neka šteta ako porokali te tehno retarde greota bi bila da umro neki pravi, talentovani muzičar instrumentalista, a ovi korpujterski štreberi što prave 'muziku' u audacity to jebiga
    way she goes

  6. Milan Mladenović je bio Umetnik sa velikim U

  7. Veće U treba za takvog gospodina

  8. Meni nešto ne ide u glavu

    - Izrael medju najmoćnijim vojnim silama, najmodernije naoružanje, ljudstvo itd.

    - Kažu, najbolju obaveštajnu službu imaju.

    Ajd što hamas napadne takvu jednu silu na motorima i paraglajderima (lol), ajd i što viču kako su pokrenuli uništenje Izraela (prelol), nego što ovi ne znaju da se sprema jedna takva operacija i uhvaćeni su baš potpuno na spavanju? Ne ide nikako. Ono što je definitivno jasno je to da

    - milion + ljudi ne protestuje više svaki vikend protiv Netanjahua
    - imaju sad svaki povod da razore sve što im je volja.

  9. Ta priča o omnipotentnim sLuŽbAMa koje sve (treba da) znaju je u velikoj meri naše domaće autohtono lajno, donekle inspirisano sličnim kultom službe kakav su u većoj ili manjoj meri imale sve zemlje iza zavese. Ozna sve dozna, stara žvaka i klasičan rastvor za ispiranje mozga i zastrašivanje populacije.

    Nema te službe koja može da isprati sve, nema te vojske koja može da spreči sve. Sve i da ozna dozna nešto, ne može se uvek delovati jer podležu politici kao i sve strukture. Kanda nam je lakše da verujemo da nas strašne službe kontrolišu i onda kad se desi propust da spinujemo to na zaveru koja održava tu fantaziju tatice iz DBa koji je to tako uredio, na zlo ili na dobro, nego da prihvatimo da je svet prilično nepredvidivo mesto i da je ionako 90% nas nemoćno da se snađe, kamo li utiče.

  10. Ma grešiš čoveče, ajd što mosad razbija, ajd i što imaju šin bet, ajd i što imaju kojekakve konflikte svako malo i što ovi javno hoće da ih pobiju i proteraju, nego što ovakav napad nije nimalo jednostavan, zahteva veštu koordinaciju, duže planiranje, snabdevanje kojekakvim oružjem, čamcima, paraglajderima...Znali su jako dobro, uopšte ne sumnjam u to.

  11. što ovi javno hoće da ih pobiju i proteraju

    Židovi Palestince, da

  12. Ovaj melk mi je cudo, kao procitao je neke knjige, busa se u prsa kako je vjernik a podrzava vjestacke tvorevine zapada, pa podrzi i kosovo republik, isti im je ćale

  13. Znali su i pre pedeset godina da Anvar gomila tenkove na granici i da koordiniše sa Sirijom pa je Moše, do tada narodni heroj par ekselans bio u fazonu “ma zaigrali se rizika”. Svaka osoba u toj i svakoj drugoj garnituri je živ čovek sa izvesnim interesima, sklonostima i procenama, političkim kalkulacijama, privremenim stanjima i pritiscima, apsolutno je neizbežno da će se neko negde zajebati kad tad, ili čak doneti sasvim racionalnu odluku koja će se tek naknadno pokazati pogrešnom jer se iracionalnost posledica ne može nikada potpuno uključiti u proračun

  14. Bilo kako bilo, 9/11 je nacionalna tragedija.

  15. Pa ovo i jeste bukv. prepisan 9.11. napadoše nas zli teroristi, niko nije bezbedan, idemo sve da sravnimo sa zemljom jer tako nam se može, mi smo žrtve, gud gajz, branimo svoje živote, prava, teritorije itd. To da Izrael koji je 24-7 na oprezu, u 21. veku, pored sve tehnologije i logistike, ne zna da ovi nešto spremaju je priča za malu decu.

  16. Znaš šta, što više čitam o ovom Hamasu, manje mi se svidjaju. Dosta mi je bre više takvih likova, taj Arafat, dokle više, daj da nadjemo i roknemo.

  17. taj hamas, baš zvuče kao kreteni

"Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma."

Kompjuterska Biblioteka | 7. Maj 2009.