Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Taj Netanjahu, nekako je siv i po izgledu i po držanju.

  2. Židov je nekad siv nekad siv nekad žut ovaj put

  3. Ma džaba sad sve, ceo svet video šta hamas radi jadnim nedužnim civilima, pblika je sad na strani Izraela. Može to dodje i kod nas, bolje vi sve to tamo spalite i sravnite sa zemljom, evo ako možemo da pomognemo javite samo, aha, lovu da vam uplatimo nema problema javte kolko treba. Džaba sad svi snimci žena i dece izginulih po Gazi ni krivih ni dužnih, jok mori, sami su birali hamas da ih vodi i prectavlja sad plaćaju cenu, ko im kriv...Stvorio se već taj narativ i ušati gnom će sad tamo da radi šta oće, neometano. Ameri brže-bolje parkirali nosač aviona na zgodno mesto, ima ovi da se iživljavaju do mile volje sad. Ako ikako mogu, rasteraće ta dva miliona ljudi ko ništa.

  4. zapadna publika ce uvek da bude na strani na kojoj su amerikanci u svakom slucaju.da je izrael napao prvi bilo bi-svaka cast kako su provalili da hamas sprema napad, najbolja tajna sluzba nema sta, treba da ih istrebe..palestinci nemaju mnogo izbora sto vise cekaju sve su im manje sanse.

  5. Cim procitam americke komentare na neki rat, pogotovo od demokrata, automatski mi se povecaju simpatije za drugu stranu, onu koju oni pljuju

  6. Evo kažu Egipćani da su u više navrata upozorili Izrael da se sprema neko sranje https://www.youtube.com/watch?v=la96J-1aqdk

    8:30

  7. plidu nemoj da mi se ljutiš ali imam osećaj da si pravoslavac da bi bio lik koji se loži na izrael

  8. Na Rusiju da, na Izrael ne, pa ne ide druze bukvalno ih instalirali Britanci, zamisli da su šiptare na kosovo doveli iz picke materine brodovima i sad oni tuku sjever kosova gdje su srbi koji su tu vec zivjeli stoljecima pa to nema nigdje legendo

  9. Na kosovu je zapad iskoristio priliku postojećeg problema, u slučaju palestine su ga instalirali ničim izazvani i sad ga bezuslovno pomažu u nastojanju da se takav održi

  10. Bukvalno ne uspevam da pronadjem ni jednu jedinu razliku izmedju hamasa i izraelske politike.

  11. pa ne ne, slažem se ja sa tobom samo imam neki osećaj za filing

  12. Zasto se stalno trazi podrska za neku stranu kad su obe u krvi do kolena.

    Svet bi bio puno pravednije mesto da nema raznoraznih lobistickih struktura koje globe i stavljaju sebe u prvi plan.

    Da nije bilo nato govana danas bi imali Jugoslaviju-V.Srbiju a brat plidu ne bi morao biti bosnjak nego bi jednostavno bio srbin, ili jugosloven sta vec oce.

  13. Celt ne bi morao u svicu vec bi smisljao nove tipke za ei nis kolor tv, a kozofil bi jahao kozu kako vec red nalaze

  14. zamisli da su šiptare na kosovo doveli iz picke materine brodovima i sad oni tuku sjever kosova gdje su srbi koji su tu vec zivjeli stoljecima

    vidim nije se citalo sta sam pisao, znao sam bacam bisere pred svi..jagnjad eh

  15. Napisi opet interesuje mene

  16. Šta Vas tačno na piši opet interesuje?

"Serbian version of Urban Dictionary. Named after Serbian dictionary writer."

Urban Dictionary | 1. Jul, 2010.