Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Cekaj me ja sigurno necu doci
    Napisi opet ja sigurno necu procitati

  2. lepi moj pisi broj, gresim cifre namernoo

  3. Ja mislio za sciptare si pisao nesto lol

  4. Čitao sam ja sve skauz nego ti kazem za ovaj posljedni povratak jevreja nakon ww2

  5. Ok zanimalo me na osnovu ceka si zakljucio da je to za usporedbu :) reko sam ne ulazim u to ko je u pravu ali meni nije za usporedbu nikako, dzast for d rekord

  6. Alooooo reko Egipat, saveznik, visoki zvaničnici, kažu da su upozoravali Izrael sranje ovi da spremaju, i toliko su ih izignorisali ovi da su čak Netanjahua direktno na telefon zvali da mu kažu alo čoveče aloooo spremaju vam neko sranje ovi.

  7. Znaci opet jese zrtvuju svoje zarad viseg cilja. Odobrenje za rat

  8. sve jasno jevrejski nakot nema šta tu da traži udri HAMAS

  9. U prilog melkovoj teoriji da su sve znali: evo šta će biti Lučić javio

    https://www.youtube.com/watch?v=wrFXy48nsY8

  10. ok, mozda je sve isplanirano, jebem li ga, al vi karamele i triforsi i slicno, mnogo lako se hvatate za ideju mikromenadzmenta uvek. koja god da je.

    uvek sta god da je, neko je na vrhu to smislio do detalja, planski i to sad izvodi i radi i stagod. bukvalno mikromenadzuje tonu ljudi da rade ono sto treba da se radi jbg. niko da iskoci iz uloge, nista nasumicno da se desi, nema budala u toj vojsci zaverenika.

    ne funkcionise tako moc bre ljudi, svi ljudi koji dodju do velike moci, od kapitalista, do politicara, do ljudi tipa vucic netanjahu i slicno, svi oni nisu vrlo uspesni u tome da prate svaku sitnicu koja se desava ispod njih i sve kontrolisu, jer to je jebeno nemoguce, nego ih veze cinjenica da su vrlo uspesni u spinovanju raznih situacija koje se dogadjaju u njihovu korist, pa vam to tako izgleda.

    nesto ispadne planski, ali mnogo manji procenat nego sto mislite. daju se ideje, a realizacija toga je obicno kocka koja ide na x strana, za koju bolje da si siguran da si napravio situaciju da ako podje naopako dignes ruke i nabedis drugog, a ako ispadne dobro da uzmes zasluge. tj, ovo sto rekoh gore.

  11. Tačno celt ali cu malo offtopikovati tvoj komentar sada. Nemoj tu previše da mi prepuštaš stvari nekoj slučajnosti koja je potpuno van kontrole društva. To što se nisi našao u poziciji moći kakvu imaju danas imperijalističke sile (posebno bih naglasio angosaksonce), ne znači da ona ne postoji i da nije toliko uticajna da mjenja tokove budućnosti.

  12. uvek sta god da je, neko je na vrhu to smislio do detalja, planski i to sad izvodi i radi i stagod. bukvalno mikromenadzuje tonu ljudi da rade ono sto treba da se radi jbg. niko da iskoci iz uloge, nista nasumicno da se desi, nema budala u toj vojsci zaverenika

    Priseti se da je za vreme korone mnogo šta iskočilo iz uloge, prvo u samom početku a onda i tokom plandemije, ali si ti ipak izabrao da veruješ u ono u šta veruješ. Bez obzira na sve dokaze koje si imao da su te lagali masno od samog početka pa preko vakcina, lokdauna i svega ostalog.

    Tako da nije potrebno sve isplanirati do detalja, potrebno je ljude uplašiti, dati im mantru kao npr. "Vakciniši se" i imaćeš armiju Celtova sa stavom - "jebe mi se, ja sam isuviše mali da bi na to uticao i što da se nerviram" ili "Nevakcinisane treba zatvoriti jer ugrožavaju nama normalnima pravo na normalan život" i stvar je rešena.
    Imaćeš armiju ljudi koja radi za tebe pa sve iako mnogo greših i praviš velike propuste, kao za vreme plandemije.

  13. E I O D U S
    I
    O
    D
    U
    D

  14. uvek sta god da je, neko je na vrhu to smislio do detalja

    Naravno, nista se ne desava po principu slucajnosti, nema toga. Lepo reko brat Ejd jbg

    Osnovna ideja uvek krece od jedne osobe

  15. Tačno celt ali cu malo offtopikovati tvoj komentar sada. Nemoj tu previše da mi prepuštaš stvari nekoj slučajnosti koja je potpuno van kontrole društva. To što se nisi našao u poziciji moći kakvu imaju danas imperijalističke sile (posebno bih naglasio angosaksonce), ne znači da ona ne postoji i da nije toliko uticajna da mjenja tokove budućnosti.

    ma ima, naravno, vrlo moguce je da je i izignorisano jer traze povod za napad na hamas, sve to stoji.

    al skoro sam siguran da im nije bilo receno, e sutra u 07:43 bice napad, napasce to i to, toliko ljudi, tamo ovamo itd, nego malo razvodnjenije izjave, nesto se planira itditd, sto moze da ispadne jako naopako ako krenes da stavljas vojsku, naoruzavas, pritezes, a nista se ne desi.

    tako nekako.

  16. Evo Celte, Hitlerov citat gde objašnjava kako jedan pametan čovek poput tebe padne pod uticaj tako lako. Sve je u psihologiji mase. I vidiš kako je i on čovek pre skoro 100 godina znao važnost slogana u upravljanju masama.

    Nije to ništa loše, pali su i mnogo pametniji od tebe. Samo je bitno da to sada osvestiš i da budeš mudriji za jedno iskustvo.

    “The receptivity of the masses is very limited, their intelligence is small, but their power of forgetting is enormous. In consequence of these facts, all effective propaganda must be limited to a very few points and must harp on these in slogans until the last member of the public understands what you want him to understand by your slogan.”

  17. ma dobro to nego oli kurca ko

  18. al skoro sam siguran da im nije bilo receno, e sutra u 07:43 bice napad, napasce to i to, toliko ljudi, tamo ovamo itd, nego malo razvodnjenije izjave, nesto se planira itditd

    Pitanje je da li su ljudi koji su ispalili projektile znali tacno vreme pa cak pa cak i datum, ne ide to bas tako. Dovoljno je da su imali info da ce napada biti, uskoro.

    Ova prica me dosta podseca na napad njemacke na SSSR. Molotov je obavestio Staljina da ce Nemci napasti, ali nije znao tacan sat i datum.

    Sad razlika je izgleda u tome sto sto su Izraelci vrv to izignorisali da bi imali izgovor da ih nakon toga pregaze ka plitak potok dok je Staljin mozda stvarno bio naivan. Mozda je hteo i da do poslednjeg trena uzima lovu od nemaca jer su im sovjeti izvozili naftu, metale itd bukv do dan pred napad, nebitno.

    Ugl nije ni moguce ni potrebno da im neko kaze "e za 17 min krece napad" tako da sam ja siguran da tu info nisu nikad dobili e sad ako im je bilo receno "BICE" a ni kulirali namerno..

"U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti"

Padmé_Naberrie | 11. Maj 2011.