Podijeli sa Vukajlijašima

  1. brate aj ne kenjaj

  2. Galantni vređaj ga putem vokaroa, neće te čuti

    Skec

  3. Cara has been real quiet since this dropped

  4. Brt kako si uspeo toliko reči nabrzati u samo 13 sekunda, eminem ti nije ravan

  5. opet vi u interakciju.

  6. Ali da, sad se osećam nekako prljavo i kao da sam manje vredan. Uh.

  7. Vidim da neko nema sluha za ovakav tip zajebancije

  8. Brt kako si uspeo toliko reči nabrzati u samo 13 sekunda, eminem ti nije ravan

    рофл
    реп год

  9. a jebo vas doktor cim nesto malo ajde kod doktora vaccinisi se sto je sig sig je, kakav kurac doktor, to se ide kad je operacija ili nesto zajebano. u sustini danas je bolje, juce je bilo zajebanije tako da nema potrebe jer pro

    a nema, cara bratina ne moze da procita vise od prvog reda. Cak nije ni cela recenica.

    -Pazi brt, sad bi mozda trebao do doktora ako… (nastavak recenice)
    -Sta doktor kakav doktor?

  10. Plot twist: bilo reč o Dr Dreu.

  11. ovo 'bratina' ima tendenciju da kae da sam jako glup

  12. Ma ne, oće reći da uvek imaš garantovan parking.

  13. ovo 'bratina' ima tendenciju da kae da sam jako glup

    vidis, nisi bas toliko

  14. e al for ril, ni ja nisam od onih sto idu kod doktora cim nesto im nesto malo fali. prvo jer me mrzi da idem zbog gluposti, drugo jer sam zdrav covek od 40 god i do sad sam manje vise provalio kad mi nesto konkretno fali od jbg "nisam bas svoj", a trece sto kao i svaka normalna osoba ne volim ni doktore, ni igle, ni bolnice.

    samim tim kapiram skroz carin strah od igle samo sto on to sebi nece prizna.

  15. svaka normalna osoba ne volim ni doktore, ni igle, ni bolnice

    A vakcine volis i nemas straha jer nece biti nista, to si prethodno ustanovio pre nego sto si isao x3 da se blamiras tamo u ustanovi ko baba neka daes ruku moj celtimire

  16. Takoe Cara kazi nam, nastavi samo, pretvorio sam se u uvo

  17. brate niko ne voli to, ja samo umem da prihvatim nerazumni strah kao to sto jeste. nerazumni strah.

    ti ga racionalizujes i pravis od vazduha babaroge, jer jelte, ako se toliko plasis, mora da postoji neki veliki razlog.

    carimire moj.

"vukajlija.com estimated worth is $111,500.2 USD."

WebSiteOutlook | 20. Februar 2011.