Prijava

Ok, kao fazon ekskurzija sa radnim zadatkom ciljana poseta. Ove stvari su najbolje a ne klasichno panoramsko razgledanje grada spavanje po busevima

Tako je caro, ideš fazon u muzeje nekog grada ili na neka istorijska mjesta ako si drustveni smjer ako si prirodni ideš bereš čajeve na Prokoškom jezeru fazon hahah ali kul je u svakom slučaju

Sve znam imo sam dve takve ture al kasnije tokom shkolovanja

kapiram, ekskurzija.

Tita deportovati kroasanima nazad poshto ga volimo vishe od njih

Aha kontam, pišeš sh umesto š jer si kao šaljiv plus da nam daš do znanja da troluješ. Dobar

kao ti shto si trolovao za tastaturu od 250 jura taj lvl trola i za alficu onu raspadnutu takav trol

lol sacam se setio i kame ovaj majmun galantni na neki tRol na automobilima pitao : el imash ti uopshte polozheno

Tad sam razumeo o kakvom majmunu se radi

Tako su se dvoje smuvali na izvanučioničnom času filozofije na piramidi u Visokom

Šta rade dva Plidua u Neretvi?

- popravni iz geografije

lol josh se mejmun istrigerovao da se henzu real odluchuje o sudbini chetvorotockasha

alo májmune wolim te

This is no ordinary love

Šta rade dva Plidua u Neretvi

Dole sad rane manje bole

Eh kad se setim terenske, ja mrmoon zmia

Тита усташу послати назад у НДХ или у аустроугарску

Bukv, ko ruje sto sminkaju na silu raspadnutog lenjina i drze ga na trgu u frizideru ostalo 15% tkiva, mi bar ovog ima gde da vratimo, ionako je samo nas izjebo

Ajde ne serite dok vam je gradio Beograd i pravio od njega evropsku metropolu, dobar vam je bio

Sad kad je mrtav 50 godina pa čak i takav vam donosi zaradu od turističkih posjeta, našli su da predlažu neku ekshumaciju ovi šabani što do jučer nisu znali gdje je sjever picka im materina seljacka jebo ih tito mrtvi usta

Evo ga komunjara nas se javio lolo a zna se da su od svih NaCijA najzaljubljeniji u tileta upravo plidui

Kurac je on sta gradio, gradio narod kao i dan danas sto vucic gradi zaduzivanjem naroda

Jok, trebao je od sarajeva da pravi mEtRopOlu

vam donosi zaradu od turističkih posjeta

Ko normalan dodje zbog kuce cveca vrv neke azijatske ture penzionera sa nikonima oko vrata ko normalan tamo ide uopste