Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Još uvek se narod seća ustaše iz kuće cveća

  2. :ekshumiran je dug tito:

    vlak je sretno krenuo iz beograda na vodi prema kumrovecu...

  3. Ali on je čista kara, najjača je baba Cara

  4. pa otkud znaju da su rumunke

  5. Culi kako pricaju valjda ovi sto su snimili ali svejedno javila se jedna od njih pa rekla da nije to to dete.

  6. neka je, pišam ja srbske del bojeve.

  7. Tita neće ne Srbi, ni Hrvati ni Slovenci. Žele ga samo ovi što ih je izmislio

    Je l' treba pomoć oko utovara?

    lolo

  8. Zamisli sad kroz šta su sve prošli roditelji tog jadnog deteta u ovih prethodnih 10 dana (od danas pa na dalje da i ne pominjemo)

    - nisu tu čista posla
    - sirotinja, prodali dete garant
    - ujak guglao granične prelaze
    - majka pala poligraf...

    Zamisli nestalo ti dete jebote, pa ne znam da li ima išta gore od te strepnje, i gde god pogledaš čitaš ove užase. Zamisli one dve Rumunke, ili šta su već, kakav pakao su prošle u protekla dva dana jer smo ih optužili javno da su ukrale dete. "To je garant ona, vidi ih kako je čuvaju, neprirodno to deluje skroz, tako se ne ponaša majka"...

    I sad ćemo da isplačemo 15 minuta i da se zalepimo za nešto drugo, jebiga, ode život dalje, šta da se radi. Jbt u kakvu boleštinu se pretvorilo čitavo ovo društvo, i još se pitamo "kad će nam biti bolje". Nikad rođeni, ne može, niti uopšte treba.

  9. Zamisli bajo lupis dete i strpas u kola odneses bacis. Jos kazu da ima indicija da nije poginulo na licu mesta.

    Mada i u ovo svi sumnjaju, toliko je sve sjebano da vise niko ne veruje u nista bukv

  10. Meni ljudi koji sede za nekim stolom, piju kafu, pecaju vajfaj i pišu "ma garant je prodala dete" nisu nešto mnogo bolji od ovih što su udarili dete i bacili je na deponiju - afekat, strah, adrenalin, napraviš glupost i posle nema nazad.

  11. Prilično neočekivano za taj deo države, složićete se sa mnom, dragi Pliduu

  12. Neukusno je malo sad nagadjati sta se tu desavalo

  13. закључак новинари=гоwна убитиих све

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

Balkan Rock Forum | 13. Jun 2008.