Podijeli sa Vukajlijašima

  1. I Hanibal je slonovima udario na Rim.

  2. Lido di Jesolo, Verona, Nica, Kan, Monte Karlo, Ljoret de Mar, Barselona... 2005, treci srednje...

  3. Vidi se da si bosanac, kod nas se ide na tu identičnu rutu generacijama zadnjih 25 godina

  4. lol secam se tih nekih ekzkurzija slushao se merlin bajo i

    H A R I S
    A
    R
    I
    S

  5. Uh al ova tura sto Jova rece to je ona sema 12dana 5 nocenja fazon tu se smrdelo u busevima na nevidjeno peres zube po pumpama

  6. U stvari skontas smrad tek kad udjes u bus posle pauze

  7. Dvojica retarda iz mog razreda u autobusu se takmičili ko će više puta da prdne. Sreća bio sam daleko od njih. Zamisli taj stepen pijanstva i ludila.

  8. lol, secam se bajo pusilo se u dabl dekerima gore i povracalo tu i tamo

  9. Još jedna scena, kad smo već stigli u Ljoret de Mar: jedan lik dok je srao, uletila neka cura u WC... nemam pojma kako se to potrefilo... i uglavnom jedan lik iz mog razreda, uzme ladno i zaključa ih u WC-u... i tako su bili zaključani sigurno nekih 5-10 minuta.

  10. Bilo je i vatacine i to ozbiljne bajo, treba ulupati vreme u basu jbt

  11. Ta varijanta za prolecni treci srednje nije bila oficijelna ekskurzija, trebala neka malo veca kinta za to i islo bukv par likova iz svakog razreda i bukv 2-3-4 razredi u jedan dva basa

    True ekskurzija su bile one u oktobru i islo se fazon bec/pesta/prag svake godine negde fazon 3 nocenja, tu obicno isao ceo razred

  12. Ma to mozda kod vas u kikindi kume, kod nas ides jednom na ekskurziju organizovana sa školom, imao si neke terenske nastave ali to unutar zemlje i tjt kakve ekskurzije u oktobru svake god, si lud

  13. E jbg, secam se bile te prolecne ponude svake god, islo se atina/pariz i ta spanija je bila jedne godine i jos nesto. Posle su te ture bile i na faksovima to bukv i dan danas moz da se prijavis da ides ko mejmun sa studentima da te gledaju kao freaka

    A ove jednodnevne lol nemoj to da racunamo haha

  14. ides jednom na ekskurziju organizovana sa školom

    Koliko je zapravo grozno bilo svo ono zajebavanje na racun kisla mi je gloova prepichke obj

    mi smo se radovali ovoj ekskurziji pricamo o njoj cetiri god svaka cast direktoru

    lololo

  15. A ove jednodnevne lol nemoj to da racunamo

    Pa terenske nastave nije bila jednodnevna samo sto je bila unutar države nije se išlo tako daleko

  16. E jbg, secam se bile te prolecne ponude svake god

    I onda kažete nije valjalo u Titino doba 70ih lool dobar skechh

  17. Sta je terenska nastava sa prenocistem, kako to izgleda?

  18. Pa nije to klasicni izlet, to smo imali u jednom razredu osnovne (ne sjecam se kojem) i kasnije smo imali dvaput u srednjoj. Ideš na neka jezera, planine, ili na neka mjesta koja imaju kulturnu važnost ako si neki društveni smjer

  19. Joj celte vracas me na pocetak price..

    Cara je bio u fazonu da su oni imali neke ekskurzije svake godine (valjda u srednjoj) gdje je islo malo ljudi i imali jednu glavnu ekskurziju gdje je isla masa njih

    Ja se javio rekao da smo mi imali jednu ekskurziju ali smo imali terenske nastave (izvanucionicke nastave) koje su trajale ono 2 dana uz jedno noćenje ali su bile negdje unutar države dok je prava ex trajala desetak dana i išlo se jednom na kraju srednje i jednom na kraju osnovne

"Jedan od sajtova koji se pretvorio u svojevrstan pokret čiju komiku savršeno razumeju i njegovi dugogodišnji članovi a i oni koji ga prvi put posete je Vukajlija. Vukajlija je mesto za veliku decu koja za svaku pojavu ili termin imaju sopstveno objašnjenje i viđenje, i u tome je tajna višegodišnjeg uspeha."

Sonja Martić na Brand Fairu | 10. Jun 2011.