Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Slazem se sa Smoom nek skine taj sesir jebeno sta se stidi cele,celavo pola planete,hiljadu puta bolje nego da stalno nosi sesir i svima bude ocigledno i pokazuje koliko je nesiguran u sebe.

  2. stivi rej von bar nosio kul kaubojski šešir da bi sakrio svoju degutantnu ćelu a ne ove bejzik fedore jebem ti glupaka

  3. хахахах ставио мараму трипује тупака

  4. Dobro mu maHrama stoji

  5. iz doba marame je bio true true blue legend dok je melina bila seljancica

    lol pliduu mislio da neko iz srb modz dati cerki ime melina a da nie ciganjstura lol. Jok bajo to je rezervisano za true srbe bosnjake

  6. Ne želi da zadrži muževljevo, već je odlučila da vrati devojačko - Galić

    Oo ipak je nasha vrv je i haris srbenda samo vuce malo na bosnjaka

  7. lol pliduu mislio da neko iz srb modz dati cerki ime melina a da nie ciganjstura lol. Jok bajo to je rezervisano za true srbe bosnjake

    хахахахах плиду моменат

  8. msm da je melina kroatarka u osnovi (TAKO SE I PONASHA)

  9. Sta fali imenu melina caro, uostalom nigdje vise ciganije nema ko u srbiji i rumuniji pa sam mozda zato pomislio

  10. Naravno, zato što smo mi tolerantni, civilizovani i multikulturni narodi :)

  11. Neka Bogu hvala, jos vidite kako Caru da civilizirate i načinite tolerantnim i to bi bilo to

  12. Sta znam solidno je zvucno (lepo), ali ne naginje na nase prostore ni u klasik ni u new age smislu. Zato kazem zvuci kao neko internacionalno ime koje ubosni samo moz dobijes (ili u srb ako si ciganj) nesto ko dzeki fazon

  13. Evo ne znam kazu da je grčkog porijekla a daju ga i francuzi, fino ime u svakom slucaju

  14. Melanija osnova znachenje crna u dushi harise shta si docheko

  15. Vrv neki lokalni sjeb u izgovoru gutanje slova we have melina now

  16. Lozish se na melinu aa malo bi ti sad da umocis poslije rehe aaa priznaj carimire

"Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu)."

Skodin blog | 04. Septembar, 2010.