Podijeli sa Vukajlijašima

  1. Jako lijep prikaz/putopis o Njujorku.
    Inače pisao Aleksandar Savanović, koji je meni predavao sociologiju u gimnaziji.

    https://6yka.com/kolumne/aleksandar-savanovic-new-york-new-york

  2. Dođe li mu šta Sava Savanović?

  3. Haha, dobro pitanje... Inače sviđa mi se ovaj turistički dio priče o Njujorku, a kasnije je malo krenuo svašta da piše i što stoji i što ne stoji... druga polovina teksta mi i nije nešto...

  4. Inače, večeras u emisiji "Scena", od 19.40h na Blic TV, kanalu 117, Haris Džinović daje poslednji intervju o razvodu sa Melinom Džinović.

  5. Kokica rokica - Darica Bubamarica

  6. Koga boli kurac za selebritije u 2024, poslednji sljam i olos 90 posto njih

  7. Eh ko bi rekao da ce Dara Bubamara od pevanja o vetru u kosi da se pretvori u matoru kurcopacenicu.

  8. Ovo oko Harisa kako je krenulo, jos malo ce se ljudi poceti dijeliti u grupe tim Haris vs tim Melina, ko onda kad su se one neke dve nabijace iz rijalitija svadjale oko nekog klosara, pa drustvene mreze bile prepravljene grupama podrske

  9. Harisova kolegica Vesna Đogani osvrnula se na tu temu, te navela kako je "još ranije čula neke stvari o Melininom nevjerstvu, te da je to pomišljala reći Harisu".

    - Ja sam u timu koji navija za Harisa Džinovića. Jako mi ga je žao jer je jako ružno sve ovo što je Melina uradila. Mi to znamo od prije, iz salona u koji je dolazila.

  10. Ja sam u harisovom timu plidu vuzi kameni kod meline u timu

  11. Nisam znao da je Melina bosanka, sve kontam srpkinja, mislim oboje su cijeli zivot tamo, isti kurac

  12. jasam isto za harisa samo zbog brkova

  13. mada i zato što mrzim žene

  14. Pitanje je dal su ikad djecu doveli u zavičaj, papanski par u svakom slucaju

  15. Ne pratim pricu ali na Harisonovoj sam strani,mi muskarci se moramo podrzavati.

  16. e da i ja isto mrzim žene, podržavam harisa brkića al pod jednim uslovom

    da skine šešir zauvek

  17. хахаха мелиса тим да то смо ми

"U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”."

Mondo | 25. Novembar 2010.