Prijava

pa vi mi i niste neki muslimani, ja vas ne računam kao ni one iz azije i crnce iz afrike, jedini tru muslimani su arapi

vidiš ti to jebach

Kako sam ovdje mudro izostavio prisvojnu zamjenicu MOJ jebach, da ne zazvuci pederski nedobog

Ja ti samo kaem da je Slovacka zemlja u kojoj nema nijedne dzamije i muslimane vode kao pripadnike sekte. Po zakonu 10k pripadnika neke vere koji su drzavljani Slovacke moraju da potpisu peticiju da se prizna njihova vera kao zvanicna verska zajednica, a i to onda mora zvanicno da usvoji parlament. Al jbg nema ih toliko. Moze pola bliskog istoka da dodje ovde dzaba im. Ne mogu da grade verske objekte, njihovo misljenje i stav kao manjine niko ne jebe ni 2% niti bilo sta mogu da traze na konto da su manjina, ne moze Saudijska Arabija da im finansira "kulturni centar" za obuku vehabija... Niti su uopste priznati kao verska manjina.

Pametan narod ovi Slovaci. Malo tunjavi za moj ukus, ali pametan narod.

kakvo je stanje po njemackama po tom pitanju? ne znam obj

*el se grade dzamije il ne daju mejmunima

Zato bata ošo u slovačku vidiš ti to, u srbiji mu bilo puno dzamija

Zato bata ošo u slovačku

prvo u srb a posle u slovakiu

Povlačenje pod najezdom džamija

pa slovaci su pametni jedino po tom pitanju inače su katastrofa a i omladina im sva vrbuje za palestinu pod okriljem hipi kulture koja im je došla sa zapada, potpuno su amerikanizovani, održaće se ovakvim još nekih 20god i tjt

pa dobro jbt el nisu sad mladi glasali ovog fica na kom je bio atent a matori pizdeli koji su prozapadno orijentisani jer ne zele rusku cizmu

aj odlucite se poznavaoci slovackih prilika

ne, mladi su glasali levicu, stari desnicu. bar u Bratislavi.

ma jesu kurac, ovaj matori sto napao fica bio ultralevicar bukv

to su oni zaludjenici, pa pratim ove mlade na instagram vidim sta izbacuju jebem te usta. kod njihovih studenata nema desnice samo centar i levo

zaboravio si ti tu nesto henzimire ne ide to tako

A i sta si ti tamo studiro po semestra skvatio si sve bukv

to je zato što sam pametan

Nije loš predlog, ali malo sam pospan u ova doba. Nekad iduće sedmice?

Slovakolog da se uvede za henzoa u portfolio